درج اگهی - اگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیها - اگهی لینکدار - اگهی ویژه - آگهی، تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • بازرگانی :: سایر خدمات بازرگانی
  • ایزو 50001

   ایزو 50001 شامل تمام اقداماتی است که دربرگیرنده طرح ریزی،برنامه ریزی،اجرا و کنترل مؤثر با اطمینان از حداقل مصرف انرژی برای انجام فعالیت های سازمان است.همچنین سیستم مدیریت انرژی به سازمانها کمک می کند تا به صورت مستمر و منظم نسبت به بهبود عملکرد انرژی در قبال الزامات قانونی و سایر قوانین اقدام نمایند. سیستم مدیریت انرژی ایزو 50001 ، بر مبنای مدل بهبود مستمر سیستم مدیریت درسایر استاندارد ها نظیر ایزو 14001 یا ایزو 9001 تدوین شده است این باعت شده تا سیستم مدیریت انرژی ایزو 50001 به آسانی با سایر استاندارد های مدیریت کیفیت و مدیریت زیست محیطی یکپارچه سازی شود.

   یکی از مهمترین عوامل افزایش مصرف انرژی در سازمانها، ادارات و صنایع مختلف، عدم وجود مدیریت بر مصرف انرژی است. سیستم مدیریت انرژیایزو 50001 ساختاریست که در یک سازمان استقرار می یابد و با طرح ریزی و سیاستگذاری اهداف انرژی در سازمان و تدوین روش های اجرایی، پایش و ممیزی مصرف انرژی سازمان، امکان مدیریت و کنترل مستمر مصرف انرژی و مدیریت اجرای راهکارهای کاهش مصرف انرژی را فراهم می سازد. در سازمانی که سیستم مدیریت انرژی ایزو 50001 استقرار یافته است، بوسیله بهبود فرآیندهای انرژی بر، تغییرات ساده اجرایی و نگهداری، پایش مصرف انرژی، استفاده از فناوری‌های با راندمان انرژی بالا و… امکان مدیریت بر منابع انرژی فراهم می آید و اقدامات و استراتژیهای کاری روزمره سازمان، در چارچوب چرخه بهبود مستمر (Plan-Do-Check-Act) بوجود می آید.

   استاندارد بین المللی سیستم مدیریت انرژی ایزو 50001 ، الزاماتی را جهت ایجاد ، پیاده سازی ، نگهداری و بهبود یک سیستم مدیریت انرژی مشخص می نماید. قصد ایزو 50001 ، توانمند سازی یک سازمان در پیگیری رویکرد نظام مند برای بهبود مداوم در عملکرد انرژی ، شامل کارایی ، استفاده و مصرف انرژی می باشد. استاندارد بین المللی ایزو50001 الزامات کاربردی را در استفاده و مصرف انرژی شامل اندازه گیری ، مستندسازی و گزارش دهی ، طراحی و فعالیت خرید تجهیز ، سیستم ها ، فرآیند ها و همچنین کارکنان دخیل در عملکرد انرژی را مشخص می نماید.
   ایزو 50001 به بخش های عمومی و خصوصی دارای مدیریت راهبردی کمک خواهد کرد تا راندمان انرژی خود را افزایش داده، هزینه ها را کاسته و عملکرد انرژی را بهبود بخشند. سیستم مدیریت انرژی ایزو50001 ، یک فرهنگ بهبود مستمر برای حفظ منابع انرژی ایجاد می نماید و سازمان را در موقعیتی قرار می دهد که عملکرد انرژی بهتر و صرفه جویی بیشتری را محقق سازد.


   با ما تماس بگیرید.

   تلفن تماس : 22227858-021
   فکس:22227854-021
   ایمیل: [email protected]

   تهران، میرداماد، میدان محسنی، برج بیژن، طبقه 4، واحد 1

   http://www.qal-iran.ir/
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : qal
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تاریخ درج : 1394/05/10
    تاریخ بروزرسانی : 1394/05/10
    تاریخ انقضا : 1394/08/11


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   درج آگهی تبلیغات رایگان 

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال 
  • جستجو
  • ایزو , 50001 ,

   جستجوگر هوشمند :