درج اگهی - اگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیها - اگهی لینکدار - اگهی ویژه - آگهی، تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
    • کامپیوتر :: خدمات شبکه
    • فروش ویژه تجهیزات فیبر نوری فایبرلند انگلستان در استان قم


      شرکت مهندسی ره آورد ارتباطات رویان
      فروش ویژه تجهیزات فیبر نوری فایبرلند انگلستان در استان قم
      نماینده فیبر نوری فایبرلند انگلستان در استان قم
      ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری
      *انواع کابل ها و قطعات
      *انواع کابل 2 تا 96 کور
      فیبرنوری 8 کور مالتی مود 50 میکرون پوشش ضد تولید دود و گازهای سمی استفاده در داخل ساختمان - انعطاف پذیری بالا
      فیبرنوری 8 کور مالتی مود 50 میکرون ضد تولید گازهای سمی - ضد جونده مقاوم شده توسط الیاف شیشه ای
      فیبرنوری 12 کور سینگل مود 8 میکرون پوشش فلزی - زیرخاکی - ضد جونده
      فیبر نوری 12 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core
      پچ کورد فیبر نوری SC-LC مالتی مود - Patch Cord SC-LC
      پچ کورد فیبر نوری SC-LC سینگل مود - Patch Cord SC-LC
      پچ کورد فیبر نوری LC-LC سینگل مود - Patch Cord LC-LC

      پچ کورد فیبر نوری LC-LC مالتی مود - Patch Cord LC-LC
      پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود - Patch Cord SC-SC
      پچ کورد فیبر نوری SC-SC مالتی مود - Patch Cord SC-SC
      پچ پنل 12 پورت فیبر نوری - Patch Panel Adapter SC
      پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود - Pigtail Multi mode LC
      پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود - Pigtail Singel mode LC
      پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود - Pigtail Multi mode SC
      پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود - Pigtail Singel mode SC
      آداپتور ST داپلکس - Adapter ST
      آداپتور LC داپلکس - Adapter LC
      آداپتور SC داپلکس - Adapter SC
      فیبر نوری 12 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core SM
      فیبر نوری 24 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 24 Core SM
      فیبر نوری 48 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 48 Core SM
      فیبر نوری 96 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 96 Core SM
      فیبر نوری 12 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core MM
      فیبر نوری 24 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 24 Core MM
      فیبرنوری 96 کور سینگل مود 8 میکرون پوشش فلزی - زیر خاکی - ضد جونده
      مفصل فیبر نوری
      قلم فیبر نوری
      شرکت مهندسي ره آورد ارتباطات رويان
      تلفن: 64 05 74 37- 025-09127465396
      فکس: 66 17 84 37- 025

      آدرس: قم، بلوار منتظري(ساحلي)، بين کوي 16 و 18 جنب هتل الماس پلاک 370 (ساختمان ايران) طبقه سوم
      ايميل:ertebatat.royan@gmail.com
      • مشخصات آگهی دهنده
      • نام : ارتباطات رویان
        استان : قم
        پست الکترونیک :
        تاریخ درج : 1393/12/16
        تاریخ بروزرسانی : 1393/12/16
        تاریخ انقضا : 1394/03/18
        آدرس : قم، بلوار منتظری(ساحلی)، بین کوی 16 و 18 جنب هتل الماس پلاک 370 (ساختمان ایران) طبقه سوم


        لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
        اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
        آن با آگهی دهنده می باشد.
       

      • تماس با آگهی دهنده
      • نام :  
        پست الکترونیک :  
        موبایل :  
        تلفن :  
        متن ارسالی :  
        ارسال 


        ارسال آگهی برای دوستان
        عنوان ایمیل:  
        ایمیل شما:    
        ایمیل گیرنده:    
        ارسال