درج اگهی - اگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیها - اگهی لینکدار - اگهی ویژه - آگهی، تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • لوازم :: کتاب و مجله
  • شما با قدرتهای درونی خود که منجر به ارتباط بین علم و حکمت با شما می گردد و باعث دانشمند شدنتان می شود؛ در این کتاب آشنا میشوید

   نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار). نویسنده: استاد محمّدرضا یحیایی.

   * شما در آستانه ورود به جهانی شگفت انگیز و ناشناخته هستید ، یعنی سفر به درون.
   * بیایید همراه نویسنده ، بی نظیرترین رِخنه در اَسرار و نُفوذ در ماوراء علم و حکمت را تجربه کنیم.
   * در این کتاب ، شما با قدرتهای درونی خود که منجر به ارتباط بین علم و حکمت با شما می گردد و باعث دانشمند شدنتان می شود ، آشنا می شوید:
   1. وظایف شاگرد نسبت به استاد. 2. وظایف استاد نسبت به شاگرد. 3. مطلب مهم در مورد استاد و شاگرد. 4. اخلاق علمی دانشمندان. 5. سه نظریه فراگیری علوم. 6. طبقه بندی علوم. 7. فلسفه و اهمیت آن. 8. دعای دانشمندان. 9. حق عالم. 10. مرگ علما. 11. همنشینی با علما و گفتگوی با آنها. 12. پرسش از عالم و مذاکره با او. 13. بذل علم. 14. نهی از ندانسته گفتن. 15. کسی که ندانسته عمل کند. 16. روش بکار بستن علم. 17. کسی که از علم خود معیشت خورد و بدان بنازد. 18. لزوم حجت و ثبوت مسئولیت برعالم. 19. فضل علم و عالم. 20. روایت کتب و حدیث و فضل نوشتن و اخد به کتب. 21. داستان عبرت آموز دیدار حضرت موسی (ع) با حضرت خضر (ع). 22. سیرۀ لقمان حکیم. 23. کلاس درس حضرت امام جعفر صادق (ع). 24. در جستجوی استاد. 25. حضرت امام جعفر صادق (ع) ، مغز متفکر جهان شیعه. 26. آگاهی و اِشراق. 27. معجزۀ عشق. 28. هدف در زندگی. 29. تعلیم و تربیت در سیرۀ ائمۀ اطهار (ع).
   * با فعال کردن نور کشف شهود خود ، می توانید مستقیماً از انوار علم و حکمت الهی ، کسب فیض نمایید.
   * با خواندن و عمل کردن به دستورات این کتاب ، شما هم می توانید رخنه در اسرار کنید ، یعنی نفوذ در ماوراءعلوم.

   ویراستار: کبری حکیمی. طراح جلد: سعید بختیاری. ناشر: نماد اندیشه. ‏‫۱۶۷صفحه. رقعی (شومیز). چاپ نخست: پاییز ۱۳۹۱. ۲۰۰۰ نسخه. شابک: 6-1-92789-600-978 . قیمت:۷۰۰۰تومان.

   نویسنده ، صدوچهل (140) کتاب در دست نگارش دارد که به ترتیب تقدیم به چهارده معصوم «ائمه اطهار (ع)» می نماید . باشد که مانند چهارده نور ولایت که همگی نوری واحد می باشند ، این کتاب ها هم نوری شوند هم راستا با نور ولایت و جلوی پای روندگان راه ائمه اطهار (ع) را روشن نمایند. این کتاب ، دوازدهمین کتاب از این سری کتاب ها می باشد.

   https://www.facebook.com/nofoz.dar.mavaraeoloom12rekhne.dar.asrar

   وب سایت نویسنده: www.mry14mn.com

   مرکز فروش حضوری کتاب « نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)»:
   تهران 09373234130 با تعیین وقت قبلی.

   با مراجعه حضوری، میتوانید هزینه بالای ارسال پستی را ندهید و کتابهای جدید و کتابهای دیگر که در گذشته چاپ شده است را تهیه کنید.با تعیین وقت قبلی. حتی ایام تعطیل.
   برای ساکنین تهران، امکان ارسال پوستر، فیلمها و کتابها، با پیک موتوری فراهم شد. (ابتدا واریز مبلغ کالا، و سپس ارسال کالا و هزینه پیک در مقصد پرداخت می‌شود).

   خرید خارج از کشور:
   اساتیدی که از خارج از کشور سوال فرمودند،
   اگر در ایران آشنا و کسی را دارید، آن شخص با تلفن هماهنگ کند و تحویل بگیرد و به دست شما برساند.
   /
   خرید عمده:
   اساتید و مدرسان عزیز که از جاهای مختلف کشور، برای شاگردان خود، سوال فرمودند:
   خرید عمده به چه شکل است؟
   ۱۰ نسخه، یکجا، ۱۵ درصد تخفیف دارد.
   بالای ۲۰ نسخه، یکجا، ۲۰ درصد تخفیف دارد.
   بالای ۵۰ نسخه، یکجا، ۲۵ درصد تخفیف دارد.
   ...............

   موضوع کتاب ، نفوذ در ماوراء علوم ، نفوذ در قلب سلیمِ (مخزن اسرار) یک استاد و نحوه شاگردی کردن است. اگر می خواهید درون هر علمی نفوذ کنید باید یکسری کارهایی را قبل و بعد از آن انجام دهید که این کتاب به آن می پردازد. در این کتاب ، بررسی کاملی جهت فراگیری اخلاق عِلمی دانشمندان بعمل آمده است . همچنین این کتاب محور کار خود را روی وظایف استاد نسبت به شاگرد و همینطور وظایف شاگرد نسبت به استاد قرار داده است. با خواندن و عمل کردن به دستورات و احادیث این کتاب ، شما هم می توانید ، رِخنه در اَسرار و نُفوذ در ماوراء عُلوم این جهان پهناور ، که خداوند حَکیم در سینه انسانهای طالب علم و فضیلت به ودیعه نهاده ، بنمایید. و حتی پا را فراتر نهاده ، و از طریق نور کشف شهود ، مستقیما ً از اَنوار عِلم و حِکمت الهی ، کسب فیض نمایید.

   خداوند کالبد عاطفی را برای رابطه انسان با خدا و شاگرد با استاد خلق نموده است. انسان برای درک بهتر رابطه عاشقانه با خدا باید روابط والای عشق الهی میان استاد و شاگرد را تجربه کند. جلد اول این کتاب پیش نیاز جلد دوم است. در جلد اول با ضرورت شناخت وظایف متقابل استاد و شاگرد ، تفسیر داستان عبرت آموز حضرت موسی(ع) و حضرت خضر(ع) ، امام جعفرصادق(ع) معلمِ انسانها ، و... آشنا می شوید ؛ پس از کسب این پیش زمینه ، در جلد دوم ، زندگی نامه شیخ بهایی و ملاصدرا ، شمس و مولانا ، امام صادق(ع) و جابر بن حیان ، و حضرت محمّد(ص) و امام علی(ع) ، از زاویه جدیدی نگاشته خواهدشد. انشاءالله.

   از جمله اهداف اصلی کتاب عبارت است از: می فهمیم ، انسان باید خود را به بالاترین سطوح و میزان هایی به ترتیب سطح ظرفیتی ، معرفتی(عرفان ، شناخت) و علمی ، برسد. فقط دانش اندوزی کافی نیست. اگر فردی مدرک تحصیلی بلندمرتبه ای بگیرد مغرور می شود ، زیرا استاد نداشته است که ظرفیت و معرفت به او بدهد و یک دفعه به او علم داده است. قبل از اینکه شاگردی کسب علم و دانشی کند و مدرکی بگیرد که در نهایت به غرور بیجا بیانجامد ، باید به او ظرفیت و معرفتی داد و از ابتدا پی و پایه او را درست چید. شاگردان ، دانشجویان ، و طلبه ها قبل از رسیدن به علم و دانش و مغرور شدن باید ظرفیت بالا (دریا دل) و معرفت (خودشناسی ، خداشناسی) داشته باشند تا اگر صاحب علم و دانش شدند به آن عمل صالح و سالم کنند و در راه رضای خدا از آن استفاده کنند. اگر به طور مستقیم دانش اندوزی کنند ، به احتمال زیاد مغرور شده و به بیراهه می روند ، و از دانش خود علیه انسانیت استفاده می کنند. اما اشخاصی که ابتدا ظرفیت و معرفت کسب کرده اند ، از علم و فناوری برای خدمت به بشریت استفاده می کنند. ما نمی خواهیم دانشمندان متخصص خائن به بشریت پرورش دهیم ، بلکه دانشمندانی که به انسانیت کمک می کنند ، می خواهیم.

   مخاطبان اصلی این کتاب: تمام دانشجویان ، شاگردان، هنرجویان ، دانش آموزان ، معلمان، اساتید و مربیان است.

   ویژگی خاص این اثر ، جامع بودن این اثر است ؛ به این معنی که به موضوعات کتاب از منظر خدا ، پیغمبر(ص) ، امامان(ع) ، اولیاءالله ، حکما ، بزرگان و اساتید پرداخته شده است.
   بینش و درک مخاطبان از این اثر ، مخاطبان محترم با درک صحیح کتاب به بینش جامع بودن می رسند. در می یبابند که نباید مغررو شوند و باید خدمت صادقانه و خالصانه در راه رضای خدا بکنند. اگر فرد شاگرد باشد ، باید به استاد احترام بگذارد و خالصانه به سمت کسب علم برود. اگر فرد استاد باشد ، باید صادقانه و خالصانه و برای رضای خدا به شاگردانش ظرفیت و معرفت و علم و عمل را آموزش دهد. استاد یحیایی (نویسنده) در زمینه تز جامع می گوید:
   کمترین مزایای زندگی «جامع» همانا احساس امنیت و آرامش و توانایی در مقابل مشکلات می باشد. همچنین با واردشدن به زندگی «جامع» دیگر وقتی برای کارهای غیر ضروری و مخصوصاً گناه کردن ، نمی ماند . زیرا برنامه ریزی زندگی تان در دستان خودتان می باشد ، نه در دستان دیگران. افراد «جامع» همیشه در یکی از وضعیتهای زیر بسر می برند: «آموزش دیدن ، تدریس کردن ، تحقیق کردن ، بررسی کردن ، تفکر کردن ، تعمق کردن ، تدبّر کردن ، کسب عِلم و دانش و معرفت ، مطالعه کردن ، تجربه کردن ، نُت برداری ، نوشتن تجربیات عِلمی و عَملی خود ، عمل کردن به عِلم خود ، و...». تجربه ثابت کرده است ، افراد «جامع نگر» به امورات زندگی دنیوی و اُخروی بیشتر از دیگران مُسلط بوده و توسط مهارتشان ، بیشترین موفّقیت را کسب نموده اند ؛ زیرا ، از آگاهی و دانش و تجربه بیشتری برخوردار بوده و کمتر دچار اشتباه می شوند. افراد «جامع نگر» هیچگاه از کسی و یا چیزی ایراد نگرفته و مشکلات خودشان را روی دوش دیگران نمی اندازند ؛ زیرا آنها معتقدند که: «برای مشکلات خود ، یا راهی خوب پیدا خواهم کرد ، و یا راهی مناسب خواهم ساخت.»

   رویکرد نویسنده اثر ، بالابردن شعور الهی و انسانی شاگردان است. انسانها دارای چنین شعوری هستند ، به همین دلیل این کتاب نوشته شده است و از سالها قبل در کلاسهای استاد یحیایی (نویسنده) تدریس شده است. انسان می تواند به بالاترین سطح توانایی و ظرفیت خودش ارتقاء یابد و انسان ها به توانایی های خودشان پی ببرند. انسان باید بدون پیش داوری و قضاوت ، از منظرهای مختلف و زوایای دیگری بدون برخورد مستقیم با آنها ، و بدون دخل و تصرف در آنها ، به موضوعات نگاه کند.

   بازخورد خوانندگان: شگفت زده شده اند. خوانندگان ، درون یک انرژی وارد شده اند که این نیرو آنها را به سمت کسب دانش و معرفت برده است و می خواهند از این پس ، عمل کنند انجام دهند و فعالیت شان را بیشتر کنند ، وقت شان را به بطالت نگذرانند و پیشرفت کنند.

   نگاه آسیب شناسی: یحیایی تحقیقاتی که کرده ، به این نتیجه رسیده است که انسان ها از همان پایه (کودکی) با علم جامع آشنا نبودند ، برای همین دنیا رو به سوی آرامش و امنیت نرفته است بلکه همراه با پیشرفت فناوری ، جنگ و خونریزی و ناامنی و فساد و فحشا و ترس از آینده ، گریبان گیر بشر شده است.

   پیشنهاد نویسنده:
   اگر کتاب «نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)» توسط وزارت خانه های آموزش و پرورش و آموزش عالی برای تدریس به تمامی افراد در سنین مختلف داده شود ، مطمئناً کارایی خودش را در سرتاسر جامعه نشان خواهد داد. زیرا دانش آموزان و دانشجویان زمان حال ، مهندسین و معلمین و دکترها و مدیران فردای جامعه می باشند. همچنین ، اگر معلمین و اساتید محترم بتوانند ابتدا خودشان با این نحوة تدریس آشنا شوند ، مطمئناً تغییر و تحولات خوب و سازنده ای در سرتاسر جامعه آشکار خواهد شد ؛ انشاءالله.
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : amir
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تاریخ درج : 1394/03/19
    تاریخ بروزرسانی : 1394/03/19
    تاریخ انقضا : 1394/06/19
    آدرس : www.mry14mn.com
    قیمت : 70000 (ریال)


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   درج آگهی تبلیغات رایگان 

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال 
  • آخرین آگهی های کتاب و مجله
   • 1395/11/17
   • امتیاز کتاب کودک
    فروش کلی امتیاز کتب رنگی آمیزی و آموزشی،شعر و داستان. خدمات طراحی و چاپ نیز پذیرفته میشود. ...
    گلشنی , قم , 09128541184
   • 1395/11/13
   • فروش قرآن نفیس چرمی
    قرآن تمام گلاسه با جلد و قاب چرمی،با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای هدیه و سفره عقد. سفارش درج لوگو(آ ...
    گلشنی , قم , 09128541184
   • 1395/11/13
   • فروش کتاب کودک
    فروش عمده انواع کتاب رنگ آمیزی،داستان،آموزشی، پازل، بازی های فکری و...به سراسر کشور ...
    گلشنی , قم , 09128541184
   • 1395/08/20
   • صد سال تنهایی
    کتابی که جایزه نوبل ادبی را به دستان نویسنده‌اش سپرد و در سراسر جهان شهرت یافت. کمتر کتابخوانی را می ...
    جلیل کرمی , تهران , 09124127295
   • 1395/07/21
   • ارسال کتاب کمک درسی
    جهت جستجو و ارسال کتاب، با سریعترین بانک کتاب، بانک کتاب هدف تماس بگیرید . شما میتوانید از طریق سایت ...
    جلیل کرمی , تهران , 09124127295
   • 1395/02/23
   • خروج از ذهن؛ ورود به زندگی
    روش های آموزشی ارائه شده در این کتاب برای مقابله با کشمکش های فراوانی که نوجوانان دارند، قابل اجرا ا ...
    سلیمی , اصفهان , 03132219978
   • 1395/02/01
   • فراسوی موفقیت
    فراسوی موفقیت نویسنده دکتر حمید حاجی زاده ...
    hades , خراسان رضوی , 09153158127
   • 1395/02/01
   • شکستن مرزهای موفقیت
    این کتاب به شما کمک میکند به موفقیتهایی برسید که از دید دیگران امکان پذیر نیست !همچنین کمک می کند دی ...
    hades , خراسان رضوی , 09153158127
   • 1395/02/01
   • پکیج موفقیت
    پکیج موفقیت مجموعه ای از سه کتاب پر فروش سال به شرح زیر شکست مرزهای موفقیت در این کتاب به م ...
    hades , خراسان رضوی , 09153158127
   • 1395/01/19
   • انتشارات راهنمای سفر
    انتشارات راهنمای سفر با تولید کتاب های تخصصی راهنمای سفر، سفر های کم هزینه تر و جامع تری برای شما به ...
    انتشارات راهنمای سفر , تهران , 09121472354
   • 1395/01/18
   • بدون راهنما به سفر نروید
    وحیدرضا اخباری، مدیرمسئول انتشارات راهنمای سفر از انتشار بیش از 100 عنوان کتاب راهنمای سفر خبر داد. ...
    انتشارات راهنمای سفر , تهران , 09121472354
   • 1395/01/16
   • انتشارات چراغ دانش
    انتشارات چراغ دانش ارائه دهنده کتب حقوقی کاربردی برای دانشجویان و وکلا و قضات برای انتشار کتاب خود ...
    بهزاد , تهران , 09381210834
   • 1394/12/10
   • نمایندگی قلم هوشمند قرآنی رضوان
    نشر و پخش مهران قلم هوشمند قرآنی رضوان 8 GB بمناسبت سال نو با تخفیف ویژه دریافت نمایید. >>بهترین ...
    محمد تفکری , تهران , 02177507349
   • 1394/11/28
   • داستان های فروش و فروشندگی
    به تازگی نشر سپید رود کتاب «داستان های فروش و فروشندگی » را از محمدرضا گیاه پرور مدرس و مشاور بازاری ...
    مرکز آموزش فرانگر , گیلان , 01333113518
   • 1394/11/17
   • دندان های سفید و لثه های سالم
    مشکلات دهان و دندان از جمله شایع ترین مشکلاتی است که مخصوصا افراد دچار بیماری اعتیاد با آن دست و پنج ...
    مهرسا , تهران , 09361225682
   • 1394/11/10
   • فروش كتابهای نایاب و اصل و قدیمی
    فروش انواع كتابهای رمان و داستان قدیمی و نایاب و اصل از نویسندگاه مشهور و بنام ایرانی و خارجی ...
    وحيد كلاته , خراسان رضوی , 09155312005
   • 1394/10/05
   • کتابفروشی سالاری
    خرید اینترنتی انواع کتاب و ارسال به تمام نقاط ایران شماره تماس 02166961109 09121013457 ...
    vahidabdi , تهران , 09121013457