درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • پزشکی و زیبایی :: زیبایی و بهداشت
  • آشنایی با روش های رفع موهای زائد و ناخواسته

   آشنایی با مزیت ها و معایب روش های مرسوم برای رفع موهای زائد و ناخواسته:

   از هزاران سال پیش تا کنون انسان ها برای رفع موهای زائد و ناخواسته خود، روش های متعددی را بکار گرفته اند و با پیشرفت تکنولوژی، روش های نوین جایگزین روش های پیشین شده اند.

   الف: کرم های موبر شیمیایی
   با توجه به ازدیاد آمار مبتلایان به سرطان در ده ساله اخیر، بشر آموخته است که هرچه کمتر از مواد شیمیایی استفاده کند، ممکن است کمتر به سرطان مبتلا شود. لذا روش های ارگانیک و طبیعی بیشتر مورد استقبال بشر قرار گرفته اند. کرم های موبر نیز حاوی مواد شیمیایی معلوم (نظیر سدیم تیوگلیکولات، تیو گلیکلات کلسیم ، سولفات باریم و یا کلسیم هیدرواکسید و...) و مواد شیمیایی نامعلوم (بخش افشا نشده فرمول های شیمیایی) می باشند. این مواد شیمیایی باند دی سولفید کراتین را می شکنند. ماده اصلی تشکیل دهنده مو کراتین است. کرم های موبر ماده کراتین را حل می کنند. به این ترتیب منجر به شکسته شدن وکنده شدن مو می شوند. این کار را با حل کردن پیوندهای شیمیایی سولفور درون کراتین می کنند. لایه سطحی نیزحاوی کراتین است. اگرکرم موبر مدت طولانی درسطح پوست باقی بماند، امکان آسیب رسیدن وتحریک افزیش می یابد. البته افراد دارای پوست های حساس هرگز ریسک استفاده از مواد شیمیایی تحریک کننده را نمی پذیرند.

   ب: اپیلاتورها
   در اوایل سال 1990 میلادی، اپیلاتورها (که معروف ترین آنها مارک اپی لیدی است) مورد استقبال بانوان قرار گرفتند اما به جهت معایب زیر ، در ده های بعدی از محبوبیت این دستگاه بسیار کاسته شده است و دیگر مورد پسند عموم مردم نمی باشد. اپیلاتور از یک ردیف موچین تشکیل شده است که معمولا موهای بدن را تقریبا از ریشه خارج می کند. اثر دراز مدت استفاده از اپیلاتور های دوار، میتواند باعث افزایش رشد درون پوستی مو به خصوص در مناطق حساس مانند خط بیکینی شود و در نهایت موجب التهاب و سرخ شدگی و عفونت آن ناحیه گردد و در موارد نادر اسکار (جای زخم) بجا بگذارد. سوزش و تحریک پوست یکی از عوارض جانبی استفاده از اپیلاتور است. درجه قرمزی پوست، بستگی به حساسیت پوست دارد.

   ج: تراشیدن موهای زائد با تیغ
   این روش سریع ، ساده و بدون درد است. اما دارای اثرات منفی زیر می باشد:
   * استفاده از تیغ ممكن است باعث افزایش بیش از حد موها شوند كه از علائم اولیه آن خارش روی سطوح تیغ زده شده نام برد.
   * شكل تراشیده شده ی مویی كه با تیغ اصلاح شده است به دلیل آنكه تیغ به صورت مخروطی و از ساقه مو ها را جدا می نماید به طور كاملا درشت و بزرگتر از حد معمول دیده می شوند.
   * تراكم موها در مكان هایی كه تیغ مصرف شده است (مثلا زیر چانه و روی گردن) بیشتر از افرادی است كه كمتر تیغ مصرف كرده اند.
   * به دلیل قطع و تقویت موهای كركی (موهای بور) ممكن است به نظر برسد كه تیغ باعث شده كه موها زود تر رشد كنند و پس از یک روز ممكن است موها تا دو دهم میلیمتر رشد كنند.
   * پس از مصرف تیغ روی پوست ، مقداری از پوست را تیغ به همراه خود برده و مویرگها را تحریک می كنند.
   * پس از مدت زیادی ممكن است صورت چروک به نظر برسند(به دلیل مسئله 5)
   * زبری بیش از حد موها و ماندگاری کم

   د: موم گرم :
   این کار را می توانید یا در منزل به وسیله یک فرد حرفه ای در سالن های زیبایی انجام دهید. موم گرم ممکن است به طور کلی موها را از میان نبرد و بعضی از آنها را تنها از ساقه قطع کند. یکی از عوارض این روش ، بروز عفونت است که باید به آن توجه کرد تا محل مورد نظر قبل از انجام کار خوب تمیز شده باشد.
   استفاده از روش اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد در افرادی که موهای فر و یا پوست بسیار نرم نداشته باشند مشکلی ایجاد نمی کند اما استفاده از این روش برای افرادی که موهای پیچ خورده دارند موجب ایجاد موهای زیرپوستی در فرد می شود. موم می تواند منطقه وسیعی از پوست را با یک حرکت سریع از موها پاکسازی کرد. این روش دردناک است. مزیت این روش آن است که نسبت به تیغ زدن و اپی لیدی ماندگاری دارد و ۳ هفته طول می کشد تا موها مجددا رشد کنند ولی از عوارض آن پسودوفولیکولیت و هیپرپیگمانتاسیون پس از التهاب است.
   در برخی از خانمها به دنبال اپیلاسیون ساق پا و ران و دست به دلیل رشد مو در زیر پوست دچار جوش می شوند و لکه های قهوه ای ایجاد شده در محل آن برای مدت طولانی باقی می ماند و ظاهر ناخوشایندی ایجاد می کند که با داروهای موضعی یا حتی تغییر روش اپیلاسیون بهبود نمی یابد.

   ه: روش الكترولیز :
   الكترولیز روش رفع موهای زائد است ولی فقط 15 تا 50 درصد، احتمال اثربخشی در هر جلسه ی درمان وجود دارد. ضمن اینكه هر از گاهی هم به عوارض ناخوشایندی نظیر زخم‌های زشت و مقاوم به درمان منجر می‌شود. البته در بسیاری از مواقع الكترولیز، برای رفع دائمی موهای زائد موثر است.
   دستگاه‌های الكترولیز خانگی و موچین‌های الكترونیكی كارایی چندانی ندارند و زیاد توصیه نمی‌شوند.
   در روش الكترولیز، مرکز رشد مو به وسیله فرکانس رادیویی با موج کوتاه تخریب می شود به صورتی که یک وسیله بسیار نازک وارد فولیکول مو شده و مرکز رشد مو را از میان می برد و بعد مو با استفاده از موچین و بدون ایجاد درد برداشته می شود. طول انجام کار بین 15 دقیقه تا یک ساعت متغیر است. بعضی معتقدند الکترولیز دردناک است ، در بعضی نواحی حساس ممکن است از بی حسی موضعی استفاده شود.
   الکترولیز معایبی نیز دارد که قبل از شروع درمان باید به دقت در نظر گرفته شوند. الکترولیز روشی است کند و کــسل ‌کننده که باید هر مو جداگانه تخریب شود. اگر موهای زاید زیادی دارید، برای رسیدن به نتیجه ی قابل ‌قبول، دو، سه یا چند سال درمان هفتگی یا دوهفته ‌یک بار لازم است. حتی درمان، چند ماه طول می‌ کشد تا نواحی محدوده ی لب بالا و چانه موبرداری شود و به این جهت الکترولیز برای از بین بردن موهای نواحی بزرگ مثل بازو و ساق پا توصیه نمی‌ شود. اکثر موها بیش از یک جلسه درمان لازم دارند تا نتیجه دائمی به دست‌ آید.
   امروزه در الکترولیزها، جریان الکتریکی با فرکانس تعدیل شده ی بالا را به کار می‌ گیرند که مو را با الکتروکوآگولاسیون از بین می ‌برد. الکتروکوآگولاسیون این مزیت را دارد که از الکترولیز واقعی کمتر وقت می ‌برد و لذا هر بار موی بیشتری را از بین می ‌برد، اما با الکترولیز واقعی موارد رشد مجدد مو بعد از درمان، احتمالا خیلی پایین ‌تر است.

   و: لیزر درمانی
   اگرچه لیزر درمانی در کاهش موهای زائد افراد سفید پوست با موهای تیره موفق بوده ولی به جهت اینکه گاها ده جلسه لیزر درمانی نیاز است تا نتیجه مطلوب حاصل شود، فرد مجبور به پرداخت هزینه قابل توجهی می شود که همگان توان مالی برای پرداخت هزینه های بالای لیزر درمانی را ندارند. با توجه به اینکه ممکن است پس از گذشت یک سال از لیزر درمانی، به دلایلی موهای زائد مجددا رشد کنند و فرد دوباره مجبور به پرداخت هزینه بالای لیزر درمانی شود ، این روش نیز در دراز مدت مورد استقبال عموم مردم قرار نگرفته و اکثریت بیماران معمولا پس از چند جلسه لیزر درمانی منصرف می شوند.
   نکته مهم اینکه دستگاه های لیزر، دستگاه هایی پیشرفته و حرفه ای هستند. از همه مهمتر اینکه پزشک باید مهارت و تخصص لازم را در زمینه پوست و مو و لیزر داشته باشد. لذا لیزر درمانی نیاز به مهارت و تخصص دارد تا نتیجه بخش باشد. کم نیستند افراد بی تجربه ای که خود یک دستگاه لیزر خریداری کرده اند و در منزل یا محل کار بطور غیر حرفه ای به خوددرمانی یا درمان دوستان و آشنایان خود نموده اند و آسیب های جدی و غیر قابل جبرانی را به پوست خود و سایرین وارد کرده اند و اکنون صد ها شاکی دارند. لذا هرگز فریب تبلیغات کذب فروشندگان دستگاه های لیزر خانگی را نخورید و یک دستگاه حرفه ای را وارد منزل خود نکنید که زیان آن بیشتر از منفعت آن است.

   ز: موکن هوشمند سنس-هیر (دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر)
   شاید شما همه روش های فوق را تجربه کرده اید و با مزایا و معایب آنها کم و بیش آشنایی دارید و اکنون به دنبال یک روش سریع، موثر، مقرون بصرفه و بدون عوارض جانبی می باشید. با پیشرفت چشمگیر صنایع الکترونیک در ده سال اخیر، نسل جدیدی از موکن های هوشمند به نام سنس-هیر به بازار های اروپا و آمریکا وارد شده است که دارای ویژگی های کاربر پسند می باشد. این دستگاه کوچک، سبک و به اصطلاح آرایشگران خوش دست بوده و با سرعت های گوناگون و با ظرافت تمام، بطور یکدست موهای نواحی مختلف صورت و بدن را توسط یک نخ استریل نازک و مقاوم ابریشمی (نانو الیاف ابریشم طبیعی آنتی باکتریال) از ریشه کنده، بدون اینکه موهای زیر پوستی حاصل شوند. این دستگاه همچون گوشی های موبایل امروزی (اسمارت فون ها) مجهز به حسگرهای مختلف و یک میکرو کنترلر (سیستم کنترل کننده دیجیتالی) می باشد که استفاده از آن را بسیار راحت نموده است. لذا این موکن هوشمند (سنس-هیر) بادارا بودن ویژگی های فوق توانسته جایگزین موکن های معمولی یا موکن های دستی و حتی جایگزین روش های فوق شود. ضمنا قیمت این موکن هوشمند و بادوام نسبت به لیزر درمانی بسیار کمتر است (بهای این دستگاه حدود 85 دلار آمریکا) و هزینه نگهداری سالانه آن (بهای نخ مصرفی برای هر نفر و سرویس سالیانه دستگاه) حدود 20 دلار است. لذا کلیه اعضای یک خانواده می توانند از این دستگاه در منزل یا مسافرت استفاده کنند (این دستگاه دارای نخ استریل یکبار مصرف ایتالیایی برای هر نفر می باشد). سنس-هیر یک دستگاه کارآمد و مطمئن (اورجینال کشور کره جنوبی با یکسال گارانتی طلایی و ده سال خدمات پس از فروش) بوده و توسط شرکت بین المللی دو کبوتر طلایی در سراسر دنیا پشتیبانی می شود و از همه مهمتر اینکه دستگاه سنس-هیر سالهاست که توسط آرایشگران بکار گرفته می شود و کیفیت آن در آزمایش های پیشرفته سوئیس تائید شده است و هم اکنون در داروخانه های معتبر در دسترس عموم می باشد.
   WWW.SANSHAIR.COM

   توزیع توسط پخش سراسری دو کبوتر طلایی (مرکز توزیع جهانی محصولات اورجینال)
   ما در یک قدمی شما هستیم. تنها یک تماس تلفنی کافیست
   تا از مراکز مجاز فروش محصولات اورجینال سنس-هیر مطلع شوید
   ( ارسال رایگان سفارشات به سراسر کشور نیز امکان پذیر است )
   پشتیبانی شبانه روزی: 00982188349295 و 00982188317156
   مشاوره تلفنی رایگان: 00982177697613
   پست الکترونیکی
   SALES@SANSHAIR.COM
   وب سایت پخش سراسری دو کبوتر طلایی
   WWW.SANSHAIR.LOXBLOG.COM
   Skype: SANSHAIR
   SANS-HAIR, The Best Gift For Women

   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : Golden Double Dove Corporation
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تلفن : 02188317156
    تاریخ درج : 1394/05/07
    تاریخ بروزرسانی : 1396/07/12
    تاریخ انقضا : 1396/09/06
    آدرس : P.O. Box: 14155-1119, Valiasr SQ. Post Office, Tehran, Iran; www.xforu.ir
    قیمت : 2950000 (ریال)


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال