درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • صنعت :: آب و فاضلاب
  • فروش مخازن فایبرگلاس با قیمت رقابتی


   مخزن فایبرگلاس چیست؟

   الیاف شیشه( فایبر گلاس) : الیاف شیشه به صورت نخ از جنس شیشه نوع سی و ایی می باشد كه با پشم شیشه متفاوت است .

   رزین : چسب مخصوص كه باعث چسبندگی لایه های الیاف شیشه می شود كه در حالت صنعتی از آن به عنوان رزین یاد كرده و در سه تیپ پلی استر ؛ ونیل استر و اپوكسی با توجه به نوع سیال داخل مخزن، در تولید مخزن فایبر گلاس مورد استفاده قرار می گیرند.

   در تولید مخازن فایبرگلاس از فرایند پیچش الیاف استفاده شده و هر مخزن از سه لایه تشكیل می شود . لایه داخلی ، لایه میانی و لایه خاجی.
   لایه داخلی از الیاف شیشه نوع سی گلاس شكل می گیرد ، الیاف شیشه نوع سی از مقاومت شیمیایی بسیار زیادی برخوردار می باشد
   لایه میانی از الیاف نوع ایی تولید می گردد و باعث ایجاد مقاومت مكانیكی بسیار زیاد در مخزن می شود.
   لایه خارجی از مواد مقاوم در برابر نور خورشید تشكیل می شود.

   مزایای مخازن فایبر گلاس :
   - با توجه به اینكه الیاف شیشه گونه ای از خانواده شیشه می باشد با آب یا سایر سیالهای داخل مخزن هیچ گونه واكنشی انجام نمی دهد به همین علت رنگ و بوی سیال را تغییر نمی دهد و بهداشتی ترین گزینه برای نگهداری مایعات است.

   - مخازن فایبر گلاس از لحاظ وزن یك پنجم وزن استیل را داشته ولی از لحاظ استحكام مكانیكی از مخازن پلی اتیلن بسیار بالاتر و همانند مخازن استیل می باشند.

   - با توجه به استحكام بالای مخازن فایبر گلاس همانند مخازن استیل می توان آنها را در زیر خاك نیز قرار داد.

   - در مخازن تولید این شركت از لایه ضد اشعه خورشید استفاده می شود بنابراین این نوع مخازن فایبر گلاس دچار آفتاب زدگی نمی گردند .

   - طول عمر بیشتر : مخازن فایبر گلاس ضد اشعه خورشید ، غیر قابل زنگ زدگی و در نتیجه دارای طول عمر چندین برابر مخازن فلزی و پلی اتیلن می باشند. و با توجه به همین خصوصیات است كه امروزه به سرعت كشتی ، قایق و لنچ های فلزی و چوبی جای خود را به فایبر گلاس داده اند.

   - تعمیر پذیری : حتی در بدترین حالت اگر به دلایل خاص و نادر مخزن فایبر گلاس دچار شكسته شدگی یا .... گردد به راحتی با مواد فایبر گلاس در محل قابل تعمیر است.

   ظرفیت مفید : در مخازن پلی اتیلن پایه های نگهدارنده مخزن نیز بخشی از ظرفیت مخزن است كه با توجه به اینكه این پایه ها از بدنه اصلی پایین تر قرار دارند تمیز كردن آنها مخصوصا در حالت افقی بسیار مشكل بوده و مانداب در این قسمت شكل می گیرد كه بهداشتی نسیت . اما در مخازن فایبر گلاس پایه ها بخش جداگانه از مخزن می باشد.

   - مقاومت گرمایی و سرمایی :
   مخازن فایبر گلاس با رزین پلی استر : مقاومت در برابر دما از سی درجه سانتی گراد زیر صفر تا هفتاد و پنج درجه سانتی گراد روی صفر به صورت مداوم .
   مخازن فایبر گلاس با رزین ونیل استر : مقاومت در برابر دما از پنجاه درجه سانتی گراد زیر صفر تا صد و ده درجه سانتی گراد روی صفر .

   مخازن فایبر گلاس با رزین اپوكسی : مقاومت در برابر دما از پنجاه درجه سانتی گراد زیر صفر تا صد و پنجاه درجه سانتی گراد روی صفر.
   ظرفیت ها : مخازن فایبر گلاس به دو صورت افقی و عمودی در ظرفیتهای متفاوت از٢٠٠ تا ٣٠٠٠٠ لیتر موجود و قابل تولید می باشد و برای ظرفیت های بالاتر یا كاربردهای خاص طبق سفارش در تعداد محدود نیز سفارش گرفته می شود. مخازن مخصوص نصب روی تریلی و واگن جهت حمل مواد سوختی و ... ، مخازن نگهداری مواد شیمیایی در پلایشگاهها و سایر كارخانجات نیز طبق سفارش تولید میگردند.


   تلفن : ٣٦٦٢١٩٠١-٠٥١
   فاكس : ٣٦٦٣٩٦٤٥ -٠٥١
   موبایل :٠٩١٥٦٥٠١٣٣٥

   alirezaei_k@ hotmail.com
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : علی رضایی
    استان : خراسان رضوی
    پست الکترونیک :
    تلفن : 09156501335
    تاریخ درج : 1394/05/21
    تاریخ بروزرسانی : 1394/11/26
    تاریخ انقضا : 1396/09/29


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال