درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • پزشکی و زیبایی :: خدمات پزشکی
  • بیمارستان بین المللی آرمان

   شركت بیمارستان بین المللی آرمان (سهامی خاص) با هدف ساخت بیمارستان یكصد تختخوابی جنزال تأسیس و پس از ابتیاع زمینی به مساحت 1147 مترمربع در منطقه 3 تهران واقع در خیابان سئول و تغییر كاربری زمین مربوطه از مسكونی به درمانی پروژه احداث بیمارستان را آغاز نموده است.

   جواز تأسیس بیمارستان پس از معرفی هیأت مؤسس به وزارت بهداشت و درمان براساس یكصد تختخواب و بنام هیأت مؤسس آرمان در سال 1388 صادر گردیده است.

   مدیریت پروژه با بكار گماردن شایسته ترین مهندسین مجرب در ساخت بیمارستان های موفق ایران كوشش فراوانی در راستای احداث ساختمان بیمارستان در حد استانداردهای بین المللی نموده و امید است با حمایت خداوند متعال در اواسط سال 1395 آماده خدمت به هموطنان عزیز گردد.

   تأمین منابع مالی پروژه از طریق افزایش سرمایه با آورده نقدی سهامداران شركت می باشد كه در مقاطع 4 ماهه با اعلام هیأت مدیره جهت پیشبرد پروژه انجام گرفته و در زمان تجهیز بیمارستان از تسهیلات بانكی استفاده خواهد شد. هدف از تأمین منابع مالی از طریق افزایش سرمایه شركت همگام با پیشبرد پروژه، تقلیل فشار مالی هزینه های تسهیلات در بدو بهره برداری از پروژه می باشد. مجمع عمومی صاحبان سهام در این خصوص به هیأت مدیره شركت تفویض اختیار نموده است.

   دسترسی محلی فوق العاده طرح كه از طریق بزرگراه های نیایش، كردستان، چمران، یادگار امام و همت امكان پذیر می باشد از ویژگیهای مطلوب این بیمارستان می باشد.
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : امیر قوامی
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تاریخ درج : 1394/06/22
    تاریخ بروزرسانی : 1394/06/22
    تاریخ انقضا : 1394/09/22


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال