درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • صنعت :: قالب سازی
  • تکین لیان پارس(TLP)

   معرفی شرکت
   شرکت "تکین لیان پارس" بر اساس ایده محوری استفاده از فرایندهای اتصال نوین در صنایع مختلف اعم از نیروگاهی، نظامی و نفت و گاز و در جهت افزایش کارایی قطعات تعمیر یافته و بهینه سازی فرایند ساخت قطعات، تشکیل شده است و می تواند در قالب شرکت های دانش بنیان فعالیت نماید. اعضای این شرکت شامل افراد متخصص دانشگاهی بوده بطوریکه هدف اصلی شرکت، استفاده از یافته های علمی نوین در جهت رفع مشکلات صنعتی می باشد. در این راستا، صنعتی کردن فرایند اتصال فاز مایع گذرا (TLP) به عنوان یک تکنولوژی نو در داخل کشور و دست¬یابی به خواص بهینه این اتصال همراه با بهره مندی از مزایای آن نسبت به روش های مرسوم جوشکاری ، مدنظر خواهد بود. علاوه بر این، خدمات تخصصی دیگری در حوزه مهندسی مواد و متالورژی شامل آنالیز شکست و مهندسی معکوس قطعات صنعتی، طراحی و شبیه سازی فرایندهای ریخته گری، ساخت قطعات با فرایند دایکست، طراحی و ساخت قالب، بازرسی جوش و تست های غیر مخرب، اجرای پروژه های تحقیقاتی، مشاوره در طرح های تخصصی صنعتی ، برگزاری دوره های تخصصی آموزشی،فروش مواد و خدمات آزمایشگاهی برای ادارات و صنایع مرتبط قابل ارائه می باشد.

   معرفی فرایند TLP
   در فرایند اتصال فاز مایع گذرا (TLP)، از یک لایه واسط بین دو قطعه استفاده شده و مجموعه در دمایی کمتر از نقطه ذوب قطعه، حرارت داده می شود. با ذوب لایه واسط و رخداد انجماد همدما، اتصال با خواص متالورژیکی نزدیک به فلز پایه و با مشخصات نزدیک به اتصال ایده‌آل تشکیل می گردد. امروزه فرایند TLP به عنوان جایگزین مناسبی برای جوشکاری ذوبی و دیگر روشهای اتصال در اتصال دامنه‌ی وسیعی از مواد از جمله سوپرآلیاژها ،آلیاژهای پراکنده سخت شده، کامپوزیت‌های زمینه فلزی، ترکیبات بین فلزی، نیمه‌هادی ها و اتصال مواد غیر مشابه به کار گرفته می شود. شرکت های چون Pratt&Whitney، Rolls Royce، Simense Westinghouse، Allison Enginesو SNECMA، استفاده صنعتی از این فرایند را در ساخت و تعمیر قطعات گزارش داده اند. از مزایای این فرایند می توان به موارد زیر اشاره کرد:
    خواص مکانیکی اتصال به میزان بیش از 90% خواص فلز پایه
    دمای ذوب مجدد بالای محل اتصال و در نتیجه افزایش دمای کاری قطعه
    پایین بودن میزان اعوجاج و ترک خوردگی به علت انجام اتصال در حالت جامد
    جلوگیری از تشكیل تركیبات بین فلزی در محل اتصال به علت انجماد همدما
    عدم نیاز به آماده سازی سطحی قابل توجه
    امکان اجرای فرایند برای شكل‌های پیچیده و قطعات بزرگ
    امکان انجام اتصال بصورت همزمان برای تعداد زیاد از قطعات
    نیاز نداشتن به دستگاه ویژه و مهارت خاص اپراتور
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : علیپور
    استان : کرمانشاه
    پست الکترونیک :
    تاریخ درج : 1394/08/27
    تاریخ بروزرسانی : 1394/09/30
    تاریخ انقضا : 1394/11/28
    آدرس : خیابان ایت الله کاشانی خیابان شورا- ساختمان پارک علم و فناوری واحد7


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال