درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • صنعت :: آب و فاضلاب
  • شرکت مهندسی فرایند و انرژی فران   شرکت مهندسی فرایند و انرژی فران(سهامی خاص) پیمانکار طراحی، خرید، نصب، راه اندازی و بهره برداری تأسیسات جانبی صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع تصفیه آب، فاضلاب و پساب صنعتی میباشد.
   در زمینههای مختلف فعالیت شرکت، خدمات متنوعی در قالب پروژه های طرح و ساخت با بهره گیری از فناوریهای روز و با استفاده از تجربیات پیشگامان صنعت نفت و گاز، تصفیه آب و فاضلاب در دنیا قابل ارائه میباشد. فعالیت شرکت فران با طراحی و ساخت پکیجهای تصفیه فاضلاب پیش ساخته در سال 1385 شروع و امروز به طراحی و ساخت تأسیسات بزرگ آب شیرین کن آب دریا و پکیجهای ضد انفجار مربوط به تأسیسات جانبی فراساحل گسترش پیدا کرده است.
   ارائه خدمات مهندسی با کیفیت جهانی یکی از اصول اساسی ما در طراحی و اجرای پروژههاست. یقیناً این مهم بدون وجود سرمایه انسانی متخصص مسلط به استانداردادهای بینالمللی در صنعت نفت و گاز و آشنا به نرمافزارها و محاسبات طراحی فرایند و ساخت در صنایع آب و فاضلاب محقق نمیشود. رعایت اصولی اخلاقی نسبت به پرسنل فران در وهله اول و کارفرمایان و شرکتهای همکار از ارزشهای اصلی ما است.
   شرکت فران متناسب با توسعه فعالیتهای پیمانکاری و ضرورت تأمین متریالهای مورد نیاز پروژههای خویش، با ظرفیت سازی در بخش بازرگانی و تأسیس دپارتمان مجزا اقدام با تأمین تجهیزات مورد نیاز در صنایع نفت وگاز نموده است. انبار مربوط به تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت و گاز طیف وسیعی از نیازمندیهای مرتبط به انواع مختلف شیرهای صنعتی، شیرهای کنترلی و ابزار دقیقهای مرتبط را از بهترین سازندگان اروپایی، کرهای و ژاپنی که در لیست سازندگان مورد تأیید شرکتهای نفتی میباشند را شامل میشود. وجود رویکرد مهندسی در تأمین تجهیزات از طریق انجام فرایند مهندسی خرید توسط پرسنل مجرب این شرکت، موجب حصول اطمینان از تطابق نیازمندیهای مشتریان صنعت نفت و تجهیزات سفارش داده شده میشود.
   پشتوانه شرکت فران برای ارائه خدمات با کیفیت، یک دهه تجربه مستندسازی شده و مدیریت دانش مربوط به انجام پروژه های مختلف درکنار وجود نیروی انسانی متخصص در زمینههای ذیل میباشد:
   - تأسیسات آب شیرین کن به روش غشایی(RO)
   - پکیج های فیلتراسیون سیالات فرایندی مایع، جامد و گاز
   - پکیجهای تصفیه آب فوق خالص
   - پکیجهای پیش تصفیه فاضلاب (هوادهی گسترده، MBR,MBBR,SBR )
   - پکیجهای تصفیه پساب با آلودگی بالا
   - پکیجهای گرمایش الکتریکی مایع و گاز
   - پکیجهای تزریق مواد شیمیایی
   - پکیجهای حذف بو و رنگ
   - تأمین شیر و اتصالات صنعتی منطبق بر استاندارهای صنعت نفت و گاز
   - تأمین تجهیزات ضد انفجار با متریالهای خاص و مقاوم
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : faran
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تاریخ درج : 1394/09/07
    تاریخ بروزرسانی : 1394/09/07
    تاریخ انقضا : 1394/12/08
    آدرس : www.faran-co.com


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال