درج اگهی - اگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیها - اگهی لینکدار - اگهی ویژه - آگهی، تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • خدمات :: چاپ و تبليغات
  • تبلیغات ویرا

   شرکت ویرا رایانه اورنگ کلیه امور تبلیغاتی شما را بر عهده میگیرد .


   - تبلیغات تحت وب

   - تبلیغات محله ای

   - تبلیغات داخل منازل

   - فروش پیج اینستاگرام

   - تبلیغات تلگرامی و ایمیل مارکتینگ

   - و..

   ویرا چگونه کار میکند ؟
   شرکت ویرا ویرا رایانه اورنگ ایده ای پیاده سازی کرده است که به محیط زیست کمک میکند که کاغذ کمتری هدر برود و همچنین هزینه های شما را برای تبلیغات پایین میاورد و به سودشماست .
   #1 ویرا بالای تخته وایت برد های داخل آپارتمان ها MDFهایی قرار میدهد که فضای سه تبلیغ است. حال ویژِگی این روش تبلیغ چیست ؟ تبلیغات شما ثابت و یک ماه روی این تخته ها نصب میشود و حدودا 1500 نفر بازخورد دارد.
   #2 در حال حاضر برای تبلیغ داخل پیک برتر و یا پیک های تبلیغاتی باید میانگین بین 700 تا 3 میلیون تومان بستگی به اندازه و جایگاه تبلیغتان هزینه کنید . که بارها برای خیلیا پیش آمده که زیر پا مانده و کسی برنداشته یا کسانی که برداشتن فقط عکسای رنگارنگ میبینن برای سرگرمی و حتی تبلیغ تراکت هزینه ی چاپ و پخش آن برای 2000 عدد حدودا 300تومان میشود که ممکن است پخش نشود و زیر پا بماند و حتی در گاهی اوقات با ممنوعیت های شهرداری رو به رو هستید .
   #3 اما در روش ما ، شما در 50 آپارتمان تبلیغ ثابت یک ماهه دارید که هزینه آن 200 هزارتومان است که بدون احتساب مهمان و افراد متفرقه میانگین 1500 نفر بازخورد دارد که هر روز تبلیغ شما را مشاهده میکنند و طبق علم تبلیغات ، زمانی که یک تبلیغ را شما 21 روز مشاهده کنید آن را در حافظه بلند مدت ذخیره کرده اید .در ضمن بسته به نیاز شما (بسته از 50 تا بسته چندین هزار آپارتمان) داریم.
   #4 هزینه این روش تبلیغ 400 هزارتومان است . شرکت ویرا تا اخر سال یک تخفیف 50% در نظر گرفته است تا مشتری ها با طرز کار ما آشنا بشوند و اعتماد بین ما و شما بیشتر بشود .
   #5 اما برای اطمینان از اینکه تبلیغات شما واقعا در آپارتمان ها قرار میگیرد میتوانید هنگام نصب نماینده ای بفرستید که حسن کار مارو تایید کند.
   #6 هزینه طراحی و چاپ تبلیغات نسبت به نوع بسته ( تعداد ) به سلیقه و برعهده مشتری می باشد .درصورت در خواست مشتری نسبت به طراحی و چاپ تبلیغات توسط شرکت نسبت به چاپ هر 50 عدد تبلیغ هزینه 100 هزار تومان دریافت می شود .
   #7 حتی خودتان میتوانید کوچه یا خیابانی که میخواهید تبلیغ داخلش انجام بشود را انتخاب کنید که انتخاب کردن محل تبلیغ 50 هزار تومان هزینه دارد .
   ### همزمان با تبلیغ یک ماهه شما در منازل ، تبلیغات شما یک ماه داخل سایت ویرا معرفی میشود و همچنین تبلیغات شما از طریق اینیستا گرام ویرا معرفی میگردد و 1000عدد پیام تلگرام در محدوده شما ارسال میشود. این بسته هدیه ویژه ویرا برای شماست ###


   برای اطلاعات بیشتر به سایت www.vira-ad.irمراجعه فرمایید /


   کلیه فعالیت ها و پروژه های شرکت ویرا رایانه اورنگ ثبت و بعد منتشر گردیده است .

   استفاده و تقلید از آن پیگرد قانونی دارد.
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : دانیال درخشانفر
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تاریخ درج : 1394/09/22
    تاریخ بروزرسانی : 1394/09/22
    تاریخ انقضا : 1394/12/23


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   درج آگهی تبلیغات رایگان 

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال