درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • صنعت :: صنایع مخابرات
  • سوئیچ مایتل

   سیستمهای تلفنی IP
   زیرساخت نرم افزاری MiVoice Business برای ارائه پیشرفته ترین سرویسهای تلفنی سازمانی از ظرفیت 5 تا 65000 کاربربصورت یک مرکز یا شبکه ای گسترش یافته در سراسر جهان طراحی شده است.

   این زیر ساخت نرم افزاری توانایی عرضه انواع سرویس های تلفنی، Unified Messaging ،Presence ، کنفرانس، Collaboration، را داراست و قابلیت قرارگرفتن روی Cloud را ذاتا داراست.

   طراحی این سیستم به گونه ای است که در تمامی ساختارهای استاندارد دیتا سنتر و یا سیستمهای مخابراتی مبتنی بر رک ام دی اف همخوانی دارد. در طول 20 سال همکاری نزدیک با شرکت مایتل و اجرای تغییرات اساسی در جهت همخوانی با شبکه مخابراتی ایران این سیستم علاوه بر پشتیبانی ذاتی زبان فارسی ، اولین خط PRI راه اندازی شده در شبکه مخابراتی ایران میباشد که از آن پس بصورت دائم همخوانی آن مورد توسعه قرار گرفته است.

   مراکز تلفنی IP شرکت مایتل با بهره گیری از تکنولوژی Dual Bus در حالی که تمامی قابلیت های تلفنی دیجیتال از جمله Non Blocking بودن ، همخوانی با استانداردهای پایه مخابراتی مانند مشترکین آنالوگ و ساختارهای کابل مسی را بر خوردار است ، پیشرفته ترین قابلیت های تلفنی IP را نیز برقرار میسازد بگونه ای که این مراکز بر روی ترانک های IP خود مستقل از منطقه جغرافیایی در داخل و خارج از کشور شبکه میشوند.

   نمونه های بسیاری از این پروژه ها در کشور اجرا گردیده است.
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : رامین یوسفی
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تاریخ درج : 1394/11/26
    تاریخ بروزرسانی : 1394/11/26
    تاریخ انقضا : 1395/02/27
    آدرس : http://mitel-voip.ir


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال