درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • صنعت :: اتوماسیون صنعتی
  • سیستم مانیتورینگ ، کنترل از راه دور گاز کنترل و ارسال آلارم و SMS سرقت کابل مرکزی مراکز مخابراتی

   سیستم مانیتورینگ ، کنترل از راه دور گاز کنترل و ارسال آلارم و SMS سرقت کابل مرکزی مراکز مخابراتی


   شرکت پیشرو ابزار دقیق در سال 1390 برای اولین بار در کشور اقدام به طراحی و اجرای سیستم مانیتورینگ گازکنترل و آلارم سرقت کابل های مرکزی مراکز مخابراتی نموده است. این سیستم باعث سهولت در نظارت بر بخش گاز کنترل مراکز شده است و از لحاظ حفاظتی کابل ها، تاثیر چشم گیری بر کاهش سرقت و تخریب کابل داشته است.
   این سیستم از چهار بخش ذیل تشکیل شده است:
   1- سخت افزار سیستم شامل: تابلو کنترل با ورودی آلارم های گاز کنترل و کابل ها و خروجی قابل اتصال به PC و شبکه اترنت
   2- نرم افزار مانیتورینگ در مرکز مخابرات جهت رویت همزمان آلارم های کابل ها(افت فشار هوا کابل و قطع کابل) و کمپرسور(کنترل فاز- بی متال- مشکل فنی کمپرسور- افت فشار هوا) ، نمایش روشن بودن کمپرسور به صورت گرافیکی و ثبت زمان های کارکرد آن (آخرین تایم کارکرد، مجموع زمان کارکرد و آخرین زمان کارکرد)، قابلیت نمایش آلارم خرابی سیستم و پخش آژیر در هنگام رخ دادن آلارم ها، قابلیت نمایش کامل آدرس و نقشه هر کابل از مرکز تا انتهای کابل و ثبت کامل واقیع و آلارم های گاز کنترل در PC
   3- نصب نرم افزار در منطقه مربوطه و رویت کلیه موارد ذکر شده در بند 2 تمام مراکز زیر پوشش آن، در این نرم افزار می توان آلارم¬ها را به صورت اس ام اس به شماره¬های تعیین شده، ارسال کند. به عنوان مثال؛ مشکل قطعی کابل، با شماره کابل، آدرس دقیق کابل، تاریخ و زمان قطع کابل، به صورت اس ام اس ارسال خواهد شد.در صورت رخ دادن اشکال در ارسال اس ام اس، آلارم آن فعال می¬شود و همچنین اجازه رویت و درستی نرم افزاری در مراکز از این نرم افزار صادر می شود.
   4-نصب نرم افزار در اتاق مانیتورینگ استان که قابلیت نمایش و مانیتورینگ آلارم سرقت کابل های تمامی مراکز تهران و البرز را دارا می باشد و در صورت قطع کابلی آلارم و آدرس دقیق کابل نمایش داده می شود و آژیر مربوطه روشن می شود. همچنین این نرم افزار قادر به ثبت کامل واقیع و آلارم های کابلها با درج زمان در سرور مربوطه می باشد.
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : padaco
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تلفن : 09126616379
    تاریخ درج : 1395/02/07
    تاریخ بروزرسانی : 1396/01/15
    تاریخ انقضا : 1396/04/15
    آدرس : www.padaco.ir


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال