درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • صنعت :: آب و فاضلاب
  • سه راهی انشعابگیر فاضلابی

   سه راهی انشعاب شیبدار چگونه معایب انشعابگیر پیچی را بر طرف کرده است ؟

   اولاً سه راهی انشعاب شیبدار بگونه ای طراحی گردیده که کاملاًقالبی و یک تکه است و در طرفین دارای نیم کوپلر می باشد بدون نیاز به حفاری های مجدد و بطور همزمان با اجرای خطوط لوله در طول مسیر نصب می گردد. ضمن آنکه یک تکه بودن این اتصال امکان نشطی و یا نفوذ ریشه درختان به داخل شبکه را منتفی می سازد.


   ثانیاً ورودی انشعاب منزل به درون لوله بوسیله یک شیب قوس دار (45-45) در جهت حرکت جریان ، وارد لوله می گردد بنابراین بروز گرداب درون لوله و گرفتگی مسیر رخ نمی دهد.

   ثالثاً شیب ورودی انشعاب به لوله این مکان را به اپراتورها می دهد که امر تله متری یا باز کردن مسیر را بدون درد سر برخورد ابزار به کف لوله انجام دهند.

   برتری دیگر انشعابگیر های شیبدار آنست که امکان داخل کردن انشعاب از 3 ورودی را با نصب یک چهارراه انشعاب به داخل شبکه میسر می سازد.

   اجرای انشعاب گیری به روش فوق الذکر تنها همکاری مهندسین آب و فاضلاب ها را می طلبد تا دستور نصب همزمان انشعابگیر شیبدار با لوله را به پیمانکاران ابلاغ نمایند. کما اینکه این مهم در آب و فاضلاب چند استان از جمله استان گیلان در سطح وسیع صورت گرفته و برتری های روش نوین نسبت به روش سنتی واضح و آشکار است.
   با در نظر داشتن اینکه معمولاً در شبکه های جمع آوری فاضلاب از لوله های اقطار 200 و 250 استفاده می شود .سه راهی انشعاب شیبدار در هر دو سایز فوق طراحی گردیده است . (160*200 و 160*250 ) سه راهی مورد نظر سطحی صاف و صیقلی در داخل دارد و با توجه به تعبیه رینگهای تقویتی در بیرون قطعه ضمن سبک کردن محصول ، رینگ استیفنس مناسبی به قطعه داده شده است . با تعبیه دو نیم کوپلر در طرفین سه راهی ضمن حذف دو کوپلر جداگانه سه راهی فوق به اتصالی یکپارچه با ضریب آببندی بالاتر تبدیل شده است .درون نیم کوپلر های طرفین خارهایی قراردارد که از احتمال حرکت معکوس و خروج لوله از اتصال کاسته و حالت قفل بوجود می آورد.
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : سمانه مولائي
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تلفن : 09121204135
    تاریخ درج : 1395/03/22
    تاریخ بروزرسانی : 1396/05/31
    تاریخ انقضا : 1396/07/11
    آدرس : بزرگراه رسالت-بین دردشت و باقری-پ359


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال