درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • کامپیوتر :: خدمات و تجهیزات شبکه
  • نصب و راه اندازی ترمینال سرویس سیتریکس (CITRIX)

   ترمینال سرویس سیتریکس سرویسی برای پیاده سازی نرم افزار های اپلیکیشن به صورت نصب بر روی سرور واستفاده ان بر روی کلاینت های کاربران به صورت اسان .
   این سرویس قادر است نرم افزار هایی مثل نرم افزار های نور – نرم افزار های افیس ویا هر نرم افزار اپلیکیشن دیگری را به صورت نسخه سروری روی یک سرور نصب نموده سپس یک شورت کات بر روی کلاینت هایی که مورد نیاز هستند ایجاد می کنیم. مزیت این کار این است که نرم افزار بر روی سرور نصب شده و کلاینت ها بدون ریموت زدن و تنها با استفاده از شورت کات ایجاد شده نرم افزار بر روی دسکتاپ کلاینت ها می توان ان را اجرا نمود دارای لایسنس نا محدود می باشد این سرویس به صورت اپلیکیشن و وب وبیس می باشد تفاوت این دو در این است که در اپلیکیشن باید بعد از نصب نرم افزار بر روی سرور برای تک تک کلاینت ها کانفیگ مورد نیاز خود را انجام داد ولی در وب بیس بعد از نصب نرم افزار روی سرور دیگر نیاز به هیچ کانفیگی روی سرور نمی باشد.
   شامل نصب راه اندازی نگهداری و ارائه لایسنس اوریجینال بدون محدودیت با قیمت فوق العاده مناسب جز با سابقه ترین موسسات در زمینه راه اندازی CITRIXبا این برنامه شما می توانید تمامی نرم افزارهای تحت ویندوز و یا حتی تحت وب خود را بصورت متمرکز و مجازی در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران خود بگذارید. تنها با یک بار نصب برنامه های مورد نیاز روی سرورهای مرکز کامپیوتر شرکت یا سازمان ، امکان استفاده همزمان تمامی کاربران دور و نزدیک فراهم میشود.در حال حاضر برنامه XenApp توسط بیش از 200 میلیون کاربر در سراسر جهان در حال استفاده میباشد که این خود نشانگر سازگاری این سیستم با انواع برنامه های مختلف میباشد.متمرکز کردن برنامه ها و بانک های اطلاعاتی در مراکز کامپیوتر (دیتا سنترها) هزینه نگهداری و کنترل دسترسی ها را بطور چشم گیری کاهش میدهد و مسائلی مانند یکسان سازی اطلاعات (Replication ) به گذشته تعلق خواهد داشت.این برنامه سیتریکس بدون نیاز به هرگونه تغییر در سورس برنامه ها و یا ایجاد تغییر در ساختار فعلی نصب و ارتباطات شبکه ای ، قسمت کلاینتی برنامه های سرور/کلاینتی را کاملا حذف میکند و کاربران تنها با داشتن یک مرورگر میتوانند برنامه ها را اجرا کنند.بعضی از مزایای استفاده از XenApp سیتریکس شامل موارد زیر میباشد:- دسترسی به برنامه های مختلف و پرینت آن در هر زمان ، مکانی برای کاربران- ارائه برنامه های ویندوزی از طریق وب به کاربران- بدون نیاز به نصب نرم افزار بر روی دستگاه کاربران- کاهش هزینه سخت افزاری کاربران بدون نیاز به ارتقاء- ارائه برنامه های تحت وب به کاربران با امکانات اضافی- real time آنلاین بودن سیستم و مشاهده تمامی اطلاعات برای تمامی کاربران به صورت - - قابلیت آپدیت نرم افزارهای ارائه شده به کاربران با کمترین هزینه و زمان- قابلیت کنترل کاربران در حال استفاده از نرم افزارها و تنظیم سطوح دسترسی- اضافه کردن لایه های امنیتی و load balancing به زیر ساخت تمامی برنامه ها- متمرکز کردن اطلاعات و بالا بردن ضریب امنیتی شبکه و داده های آن- افزایش توانایی سرویس دهی در حجم بالا- قابلیت اجرای نرم افزارهای تحت ویندوز بر روی دستگاه هایی با سیستم عاملهای لینوکس ، اپل مکینتاش ، آندروید ، ویندوز موبایل ، بلک بری ، آیفون ، آی پد ، جاوا یونیکس و ...-بدون کوچکترین مشکل و خطا در هنگام پرینت راه حل مناسبی برای دورکاری سازمانی ، حذف Replication و ادغام و ...شرکت کنترل و طرح سیستم ها - طراحی مبتنی بر تحلیل صحیح تنها رمز موفقیت سیستم ها
   نکته مهم دیگر در این است که تمام پروسه اجرای نرم افزار بر روی کلاینت ها توسط سرور انجام میشود و کاربر می تواند فقط و فقط با استفاده از یک ویندوز خام نصب شده روی سیستم خود نرم افزار های مورد نظر خود را اجرا نماید.

   با این برنامه شما می توانید تمامی نرم افزارهای تحت ویندوز و یا حتی تحت وب خود را بصورت متمرکز و مجازی در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران خود بگذارید. تنها با یک بار نصب برنامه های مورد نیاز روی سرورهای مرکز کامپیوتر شرکت یا سازمان، امکان استفاده همزمان تمامی کاربران دور و نزدیک فراهم میشود.

   در حال حاضر برنامه XenApp توسط بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان در حال استفاده میباشد که این خود نشانگر سازگاری این سیستم با انواع برنامه های مختلف میباشد.
   متمرکز کردن برنامه ها و بانک های اطلاعاتی در مراکز کامپیوتر (دیتا سنترها) هزینه نگهداری و کنترل دسترسی ها را بطور چشم گیری کاهش میدهد و مسائلی مانند یکسان سازی اطلاعات (Replication ) به گذشته تعلق خواهد داشت.

   شرکت Citrix Systems هم‌اکنون تمرکز خود را بر مراکز داده و سیستم‌های مجازی‌سازی دسک‌تاپ قرار داده است. در حالی که نرم‌افزارهای مجازی‌سازی شرکت‌ها و سازمان‌ها نظیر VMware ، Citrix و Hyper-V مایکروسافت محبوبیت فراوان کسب کرده‌اند و در مراکز داده به صورت گسترده استفاده می‌شوند تا مشکلات بزرگ آن‌ها را برطرف کنند، زیرساخت‌های مجازی دسک‌تاپ به عنوان گام بعدی در دنیای مجازی‌سازی محسوب می‌شوند .

   براساس گزارش مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی IDC میزان علاقه‌مندی به دسک‌تاپ‌های مجازی و زیرساخت‌های وابسته به آن بین سازمان‌های بزرگ به سرعت در حال افزایش است تا از این طریق بتوانند مراکز داده ایمن‌تری داشته باشند و کنترل بیشتری را بر شبکه‌های کامپیوتری اعمال کنند .

   محصول جدید Citrix Systems XenApp 5 که با نام Presentation Server نیز شناخته می‌شود، به کارشناسان IT امکان می‌دهد تا دسک‌تاپ‌های مجازی تولید کنند .
   نرم افزارCitrix XenApp 5 قادر است با سیستم‌های مجازی‌سازی Citrix XenDesktop به تنهایی کار کند .
   این برنامه سیتریکس بدون نیاز به هرگونه تغییر در سورس برنامه ها و یا ایجاد تغییر در ساختار فعلی نصب و ارتباطات شبکه ای، قسمت کلاینتی برنامه های سرور/کلاینتی را کاملا حذف میکند و کاربران تنها با داشتن یک مرورگر میتوانند برنامه ها را اجرا کنند.
   بعضی از مزایای استفاده از XenApp سیتریکس شامل موارد زیر میباشد:
   •دسترسی به برنامه های مختلف و پرینت آن در هر زمان ، مکانی برای کاربران
   •ارائه برنامه های ویندوزی از طریق وب به کاربران
   •بدون نیاز به نصب نرم افزار بر روی دستگاه کاربران
   •کاهش هزینه سخت افزاری کاربران بدون نیاز به ارتقاء
   •ارائه برنامه های تحت وب به کاربران با امکانات اضافی
   •آنلاین بودن سیستم و مشاهده تمامی اطلاعات برای تمامی کاربران به صورت real time
   •قابلیت آپدیت نرم افزارهای ارائه شده به کاربران با کمترین هزینه و زمان
   •قابلیت کنترل کاربران در حال استفاده از نرم افزارها و تنظیم سطوح دسترسی
   •اضافه کردن لایه های امنیتی و load balancing به زیر ساخت تمامی برنامه ها
   •متمرکز کردن اطلاعات و بالا بردن ضریب امنیتی شبکه و داده های آن
   •افزایش توانایی سرویس دهی در حجم بالا
   قابلیت اجرای نرم افزارهای تحت ویندوز بر روی دستگاه هایی با سیستم عاملهای اپل مکینتاش، آندروید ، ویندوز موبایل ،بلک بری ، آیفون ، آی پد و ..

   محصولات مختلف شرکت Citrix
   .
   XenApp
   XenApp یک راهکار به منظور مجازی سازی برنامه ها برای کاهش ۵۰ درصدی هزینه های مدیریت برنامه های ویندوز می باشد. با استفاده از این راهکار سازمان ها قادر به ارتقا سطح مدیریت برنامه ها با متمرکز کردن برنامه ها در Data Center برای کاهش هزینه ها، کنترل و رمزگذاری دسترسی ها به داده ها و برنامه ها برای افزایش امنیت و در اختیار گذاشتن برنامه ها به کارمندان در هر کجا خواهند بود.   .   XenServer
   XenServer کار انتقال داده ها به صورت آنلاین و متمرکز سازی مدیریت چندین سرور را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد.   XenServer از زیرساخت های مدیریت برای بهینه سازی عملیات و از فرآیندهای خودکار کلیدی است که از طریق آن می توان خدمات فناوری اطلاعات ارائه داد، XenServer برای هر سازمان IT و هر کسب و کاری مناسب است. XenServer کار انتقال داده ها به صورت آنلاین و متمرکز سازی مدیریت چندین سرور را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد. XenServer یک راهکار مجازی سازی قدرتمند و باز است که اساسا به منظور کاهش هزینه های Data Center با تبدیل محیط پیچیده و استاتیک آن به محیطی پویا تر می باشد.
   .


   XenClient
   XenClient کارایی، انعطاف پذیری و امنیت مجازی سازی دسکتاپ را برای کاربران متحرک گسترش می دهد. حتی اجازه می دهد تا چند محیط دسکتاپ مجازی بر روی یک لپ تاپ اجرا شود در حالی که ارائه کنترل موثر برای IT درکنار حفاظت از داده ها و مدیریت تصویر دسکتاپ فراهم می کند.   .
   Citrix Access Gateway
   Access Gateway یک راهکار دسترسی امن به برنامه ها می باشد که به مدیران اجازه کنترل تک تک برنامه هایی را که کاربران از هر کجا به آن ها دسترسی دارند را می دهد. با استفاده از این راهکار مدیران شبکه های IT از یک نقطه قادر به کنترل و محدود کردن فعالیت های Client ها با استفاده از Session هایی براساس شناسایی هویت کاربران و دستگاه های کاربران می باشند، که موجب امن سازی بهتر برنامه، حفاظت از داده ها و مدیریت مطلوبی در شبکه می شود.
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : خداپرست
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تاریخ درج : 1395/05/26
    تاریخ بروزرسانی : 1395/05/26
    تاریخ انقضا : 1395/08/26


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال 
  • آخرین آگهی های خدمات و تجهیزات شبکه
   • 1394/10/26
   • تجهیزات شبکه و رادیویی و مخابراتی
    سیوان مفتخر است با قریب به یک دهه تجربه در حوزه ی مخابرات و ارتباطات رادیویی با انتقال اطلاعات شامل ...
    فناوران اطلاعات سیوان , تهران , 88534401-5
   • 1396/07/18
   • مدیریت کاربران شبکه و اینترنت
    سیستم نوین مدیریت کاربران شبکه و اکانتینگ آنلاین ارم، جهت کنترل و مدیریت کاربران شبکه ها www.eb ...
    mohammad haghighat , تهران , 09177378137
   • 1396/06/29
   • تجهیزات شبکه مسی ، فیبر نوری
    تامین و واردکننده تجهیزات شبکه مسی ، فیبر نوری و دستگاه های فیوژن شبکه های کابلی – وایرلس – فیبرنو ...
    آژند , تهران , 88178364
   • 1396/06/01
   • آنتن ant رادیویی SXT Lite5 با گارانتی
    دستگاه SXT Lite5 ساخت شرکت میکروتیک یک رادیو روتر با قدرت بالا مناسب استفاده به عنوان گیرنده و یا اس ...
    روح الهی , اصفهان , 09132174906
   • 1396/05/29
   • فروش UPS آلجا
    در اغلب مواقع کمترین قطعی برق میتواند نتایج فاجعه آمیزی بوجود آورد شرکت پارس ارتباط گلستان ،عاملی ...
    پارس ارتباط , گلستان , 01733559010
   • 1396/05/22
   • پچ پنل های شبکه هومر(HOMER)
    هومر (HOMER ) انگلستان با دارا بودن بیش از 40 نمایندگی در سراسر جهان یکی از برند های معتبر بین الملل ...
    alonisyatem , تهران , 02142674
   • 1396/05/22
   • کیستون های شبکه هومر (HOMER )
    هومر (HOMER ) انگلستان با دارا بودن بیش از 40 نمایندگی در سراسر جهان یکی از برند های معتبر بین المل ...
    alonisyatem , تهران , 02142674
   • 1396/05/22
   • کابل شبکه هومر
    کابل شبکه هومر انگلستان دارای بیش از 30 نمایندگی در سراسر دنیا می باشد که شرکت آلونی سیستم افتخار اخ ...
    alonisyatem , تهران , 02142674
   • 1396/05/18
   • شبکه سازان فن آرای ایرانیان
    شبکه سازان ارائه دهنده خدمات مشاوره اي در زمينه ايجاد، تغيير، توسعه و ترميم بستر فني شبكه سازمان چه ...
    سعید جاوید پور , تهران , 09393229905
   • 1396/05/16
   • کابل شبکه Ftp Cat6 مس Brandrex
    کابل شبکه Ftp Cat6 آلومینیوم Brandrex قابل انتقال دیتا برای فواصل 170 متر دارای قابلیت ...
    روح الهی , اصفهان , 09132174906
   • 1396/04/25
   • آچار شبکه TL-n5684a
    آچار شبکه TL-n5684a TL-n5684n دارای قابلیت بریدن و لخت کردن کابل شبکه قابلیت سوکت زد ...
    روح الهی , اصفهان , 09132174906
   • 1396/04/15
   • مودم USB E303 Huawei
    مودم USB E303 Huawei بدون مشغولی تلفن و بدون نیاز به کارت اینترنت اینترنت پایدار و بدون قطعی، ...
    روح الهی , اصفهان , 09132174906