درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • بازرگانی :: ثبت شرکت،اختراع،برند
  • ثبت تعاونی با موضوع فعالیت خیاطی

   با توجه به خصوصیات ویژه ی شرکت های تعاونی ، لازم دانستیم به مناسبت موضوع قبل از آنکه در مورد ثبت تعاونی با موضوع فعالیت خیاطی توضیحاتی داده شود برای آشنایی ذهن خوانندگان ابتدا به فعالیت تعاونی ها و اهداف آن ها اشاره ای داشته باشیم و سپس وارد بحث اصلی شویم. قدر مسلم آن است که شما عزیزان می توانید در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در این رابطه با کارشناسان ما در ثبت شرکت فکر برتر در ارتباط باشید. همکاران ما در این مرکز ، از طریق مشاوره تخصصی شما را راهنمایی خواهند کرد.
   شرکت تعاونی شرکتی است که برای فعالیت در امور مربوط به تولید و توزیع ، در جهت اهداف مصرح در قانون بخش تعاونی و به منظور بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی اعضا ، از طریق همکاری و تشریک مساعی آن ها با رعایت قانون مذکور تشکیل می شود.
   در این تعریف به نکات ذیل توجه شده است :
   - نوع فعالیت : فعالیت شرکت تعاونی در امور مربوط به تولید و توزیع است.
   - هدف و منظور : قرار دادن وسایل کار در اختیار کسانی که قادر به کارند ولی وسایل کار ندارند ، پیشگیری از تمرکز و تداول ثروت در دست افراد و گروه های خاص ، جهت تحقق عدالت اجتماعی ، قرار گرفتن مدیریت و سرمایه و منافع در اختیار نیروی کار و تشویق بهره برداری مستقیم از حاصل کار خود ، پیشگیری از انحصار ، تورم و احتکار از جمله این اهداف است.
   اما منظور شرکت های تعاونی حمایت از منافع مادی اعضا ، بهتر کردن وضع کار و شغل ، تحصیل رزق و انتظام امور معاش و معیشت آنان و به طور کلی بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی است. لذا در شرکت های تجاری سودآوری به معنای خاص و در شرکت های تعاونی بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی مطرح است.
   فعالیت شرکت تعاونی، اعم از اینکه تولیدی یا توزیعی باشد، از طریق همکاری اعضا صورت می گیرد و مبتنی بر کمک متقابل و اشتراک مساعی آنان با یکدیگر است. معنای تعاون نیز همین است.
   آدرس: خیابان ولیعصر، تقاطع نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 90
   سایت: companyregister.ir
   تلفن: 42143-021
   ایمیل: info@ companyregister.ir
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : agahighadiri
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تلفن : 02142143
    تاریخ درج : 1396/08/30
    تاریخ بروزرسانی : 1396/08/30
    تاریخ انقضا : 1396/11/30
    آدرس : خیابان ولیعصر، تقاطع نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 90


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال