درج اگهی - اگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیها - اگهی لینکدار - اگهی ویژه - آگهی، تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • لوازم :: لوازم خانگی،اثاثیه منزل
  • ترامپ تصفیه هوا

   دستگاههای تصفيه هوا و توليد اکسيژن حاصل جديدترين فن آوری در زمينه ايجاد هوای پاک ميباشد . آنها قابل حمل و استفاده در اتاق و ماشين ميباشند و همچنين در تازه نگه داشتن هوا و رفع بوی نيکوتين سيگار و ساير آلودگيهای هوا موثر ميباشند . دستگاههای تصفيه هوا بدون صدا کار کرده و هوای آلوده و نامطبوع را پاکيزه نموده و فضا را مملو از از هوای خالص و تازه می نمايد .
   تنفس هوای تمیز و پر اکسیژن حس خاصی هنگام رانندگی به آدم میدهد. شاید شما هم مانند ما تا دیروز نمیدونستید دستگاهی اختراع شده که هوای پیرامون ما را بدون نیاز به فیلتر یا صافی تصفیه میکند. این دستگاه توسط شرکت آمریکائی TRUMP طراحی و تولید شده و مانند سایر شرکتهای آمریکائی، محصول آن در کشور چین تولید میشود.
   از مشخصات ويژه دستگاههای تصفيه هوا و اکسيژن ساز ميتوان گفت که اين دستگاهها با جمع آوری غبار موجود در هوا ، و از بين بردن باکتريهای بيماری زا و خنثی نمودن بوهای نامطبوع و آزاد سازی اکسيژن فعال غنی شده ظرفيت اکسيژن خون را افزايش داده و به سلولها زندگی می بخشند . متابوليسم بدن را افزايش داده و بدلیل تنفس اکسیژن، خستگی را برطرف ساخته و عوارضی مانند سر درد ، کم خوابی ، افسردگی ناشی از اختلال در اعصاب مرکزی را از بين ميبرد. همچنین پس از اتصال به برق یون منفی منتشر میکند که اثرات زیر را در بر دارد:
   ته نشین شدن گردو غبار و آلودگی محیط
   از بین رفتن بوی نامطبوع (شامل بوی سیگار)
   انتشار اکسیژن تازه و فعال
   خنثی کننده ویروسها و باکتری ها
   افزایش فعالیت ذهنی
   نداشتن حس خستگی و خواب آلودگی
   این دستگاه دارای گواهینامه های متعددی از طرف سازمانهای استاندارد اروپا، انستیتو پاستور و وزارت بهداشت می باشد که که با مطالعه آنها پی میبرید که دستگاه در لابراتوار آزمایش شده مورد تائید هستند.
   تکنولوژی بکار رفته در این دستگاه از عملکرد جریان رعد و برق الگو گرفته شده است. انباشته گی یون مثبت در هوا باعث پراکندگی غبار و آلودگی هوا شده و پس از بروز الکتریسته ناشی از رعد، یون منفی ساتع شده که باعث ته نشین شدن غبار و آلودگی میشود.
   تسویه هوا TRUMP سنسوری دارد که میزان آلودگی هوا را تشخیص میدهد و میزان توزیع یون منفی را تنظیم میکند. میزان ساتع شدن یون منفی توسط سه چراغ نشان داده میشود. چراغ کمتر نشان دهنده توزیع کم یون و سه چراغ روشن نشانه توزیع حداکثر یون منفی است.
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : علی شهرآشوب
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تاریخ درج : 1393/11/12
    تاریخ بروزرسانی : 1394/12/02
    تاریخ انقضا : 1394/12/07
    آدرس : شهرک اکباتان فاز2مجتمع تجاری گلهاطبقه میانی پ156


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   درج آگهی تبلیغات رایگان 

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال