درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • وسایل نقلیه :: قطعات خودرو
  • کلاج هوشمند اتوماتیک

   توجه: پس از تکميل خريد، جهت هماهنگی زمان نصب با يکی از شماره های ذيل تماس حاصل نموده و يا منتظر تماس ما باشيد:
   22413242 021- 9090073 0910 - 8708805 0912

   مزيت ها و قابليت های کلاج اتوماتيک هوشمند
   - نصب بدون دستکاری در هيچ يک از قطعات خودرو به صورت کاملا مجزا از قطعات ديگر
   - امکان جابجایی از روی يک خودرو به خودروی ديگر در صورت تعويض خودرو
   - قابليت خاموش نمودن و بازگشتن به حالت اوليه در حالت اول (کلاج گيری با پا)
   - افزايش عمر ديسک و صفحه کلاچ به علت کاهش خطای کلاج گيری توسط راننده
   - کاهش مصرف سوخت
   - استفاده از تمام مزايای گيربکس اتوماتيک با پرداخت حداقل يک پنجم گيربکس اتوماتيک

   توضيحات فنی
   برد الکترونيکی (کنترلر) : برد دولايه پيشرفته سيستم کلاج اتوماتيک هوشمند اطلاعات مورد نياز را جهت پردازش توسط وروديهایی که مستقيما از خروجی ECU خودرو که شامل دور موتور، سرعت، ترمز و غيره می باشد دريافت می نمايد و در نهايت طبق يک برنامه نرم افزاری بسيار دقيق و حرفه ای با رعايت همه استانداردهای مربوط به خودرو عمل کنترل سيستم را برعهده دارد.

   1. محل استقرار اين قطعه در داخل کابين خوودرو و زير داشبورد می باشد.

   2. عملگر مکانيکی : اين قسمت متشکل از يک باکس فلزی است که قطعات مکانيکی مربوط به عمل کلاج گيری در آن جای داده شده است. طراحی اين بخش به گونه اي است که به راحتي بتوان آن را در تمامي خودروهاي موجود به آسانی جاسازی نمود. مجموعه عملگر مکانيکی سيستم کلاج اتوماتيک از اجزا اصلی به شرح ذيل تشکيل شده است:

   A: سنسور تشخيص موقعيت کلاج ( cps) از نوع NCODER

   B: موتور مکانيکی کشنده کابل کلاج (الکتروموتور) از نوع DC50W به صورت راست گرد و چپ گرد

   C: کابل کشنده که کاملا مطابق با استانداردهای خودروها توليد می گردد و از يک طرف در داخل محفظه عملگر مکانيکی به پولکی متصل است و از طرف ديگر متصل به ساپورتهای نگهدارنده ای است که بر روی دوشاخه کلاج تعبيه شده است.

   D: محل استقرار مجموعه عملگر مکانيکی داخل محفظه موتور و با توجه به نوع خودرو و درجاهای مختلف از جمله زير باطری و غيره می باشد.

   3. مجموعه دسته سيم: وظيفه دسته سيم در اين سيستم کلاج برقی که توسط شرکتهای معتبر که با رعايت کليه استانداردهای خودرویی توليد می گردد، انتقال اطلاعات مورد نياز از ECU و همچنين برق مورد نياز سيستم به برد الکترونيکی و ارسال اطلاعات به مجموعه عملگر مکانيکی جهت کنترل کلاچ خودور می باشد.

   4.سردنده: آنچه که در نهايت پس از نصب به رويت مشتريان می رسد و رانندگان جهت تعويض دنده نيازمند به استفاده از آن هستند سردنده اين سيستم می باشد که سه کليد بر روی آن تعبيه شده است

   A-کليد کلاج گيری

   B-کليد تنظيمات(توضيحات کامل در قسمت مربوط به تنظيمات آمده است)

   C-کليد on-off

   تاريخچه:
   سيستم کلاج اتوماتيک هوشمند يا همان کلاج برقی اولين بار در سال 1993 توسط شرکت خودروسازی BMW بر روی خودرو مدل انگليسی Alpina-b12 نصب گرديد و مورد استقبال طيف وسيعی از مشتريان اين شرکت قرار گرفت. شرکت اتاکو با هدف بسط و توسعه صنعت الکترونيک خودرو و همچنين عدم وابستگی به کشورهای بيگانه در حد توان خود با بکارگيری متخصصان مجرب ايرانی موفق گرديد سيستم کلاج اتوماتيک هوشمند توليدی خود را به مرحله انبوه و تجاری سازی برساند.
   عملکرد سيستم کلاج اتوماتيک هوشمند يا همان کلاج برقی به گونه ای است که پس از نصب آن بر روی خودرو ديگر نيازی به کلاج گيری با پا نمی باشد. بدين نحو که جهت تعويض دنده کافی است کليدی که روی سردنده تعبيه شده است را گرفته و اقدام به تعويض دنده نماييد. در ترافيکهای سبک و سنگين شهری نيز عملکردی مشابه خودروهای اتوماتيک دارد به طوری که پس از قراردادن خودرو در وضعيت دنده يک با گرفتن ترمز خودرو متوقف و با رها کردن ترمز خودرو به آرامی شروع به حرکت می نمايد (بدون گرفتن کليد روی سردنده) و با فشردن پدال گاز خودرو سريعتر حرکت می نمايد.
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : فرهاد
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تاریخ درج : 1393/11/30
    تاریخ بروزرسانی : 1393/11/30
    تاریخ انقضا : 1394/03/02
    قیمت : 6800000 (ریال)


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال