درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • صنعت :: ماشين آلات
  • بخارساز


   در زندگی روزمره میزان رطوبت هوای اطراف به ندرت موجب بحث می شود مگر اینکه در حال استراحت در سونا و یا تعطیلات در استوا باشیم. با این حال، موارد زیادی وجود دارد که رطوبت در فرآیند پردازش آنها بسیار مهم است . اگر میزان رطوبت درست در نظر گرفته نشود ممکن است تولید متوقف شود، دستگاه و ماشین آلات آسیب ببینند و سلامت کارکنان به خطر افتد. با تعیین میزان رطوبت مناسب می توان میزان تولید ، بهبود کیفیت و افزایش سرعت دستگاه را به حداکثر رساند. تغییرات سریع در فشار , امواج التراسونیک را ایجاد می کند. جهت استفاده از این امواج برای فرآیند رطوبت ساز, فرکانس تولید شده به صورت الکتریکی باید به انرژی مکانیکی توسط مبدل پیزو تبدیل شود. سطح مبدل در سرعتی که آب به علت اینرسی حرکتی ندارد, لرزش داشته و در خلا ظهور یافته و موجب فشرده سازی می شود. حباب های هوا ایجاد شده بدین روش با نیرویی قوی بر یکدیگر در فرآیندی به نام حفره زایی اثر می کنند. بعلاوه انرژی صوتی تحت سطح تولید آب و عبور موج متمرکز شده است. در جایی که این امواج یکدیگر را قطع می کنند قطرات کوچک آب برای ایجاد بخار شکسته می شوند که توسط جریان هوا جذب می شود. و فرآیند رطوبت زایی مطلوب کامل شده است. افزایش بهره وری ، افزایش سودآوری ، بهبود کیفیت تولید ، صرفه جویی در انرژی ، کنترل عالی طول عمر زیاد ، جلوگیری از رشد ، میکروب ها ، جلوگیری از خوردگی و پوسیدگی ، آسایش کارکنان

   کاربردها:
   صنعت داروسازی:
   بسیاری از فرآیندهای تولید دارو نیاز به کنترل شدید رطوبت دارند. سطح رطوبت مناسب می تواند منجر به افزایش بازده تولید ، کاهش زباله وخط تولید کارآمد تر شود.
   نساجی : کنترل رطوبت در صنعت نساجی موجب افزایش سودآوری , کیفیت نخ و بهره وری بافندگی می شود.
   صنعت چاپ : کاغذ یک ماده طبیعی و بسیار حساس به تغییرات در رطوبت نسبی است.
   کنترل رطوبت در تولید چوب و مبلمان : فرآیند پردازش نجاری تا حد زیادی از رطوبت کنترل شده بهره مند می شود. در واقع، بسیاری از مشکلات چوب در تولید، و در محصول، مربوط به رطوبت می باشد .
   کنترل رطوبت در تولید PCB و نیمه رسانا : کنترل رطوبت در تولید نیمه رسانا برای جلوگیری از ساخت الکتریسیته ساکن، جلوگیری از تغییرات ابعادی ضروریست.
   کنترل رطوبت در تولید تجهیزات پزشکی : رطوبت در این محیط ها به این علت که مواد در حال پردازش به رطوبت حساس بوده و هر گونه تغییر در رطوبت آنها می تواند موجب تغییر در ترکیب ذاتی آن شود.
   کنترل رطوبت در آزمایشگاه ها : میزان رطوبت مناسب در یک محیط تولید برای حفظ عملکرد تولید و به حداقل رساندن ضایعات ضروری است ، دستگاه رطوبت ساز در مراکز داده برای جلوگیری از تخلیه الکترواستاتیک که به سرورها آسیب می رساند مورد نیاز است.
   کنترل رطوبت در سالن های کنسرت و موزه ها : نوسانات در دما و رطوبت ناشی از عوامل خارجی اثر مخربی بر اشیا می گذارد. به علت اهمیت اشیا موجود در موزه دما و رطوبت نسبی باید در سطح ثابتی نگه داشته شود.
   گلخانه : گیاهان رطوبت خود را از طریق تبخیر برگ از دست می دهند. حفظ رطوبت موجب افزایش سلامت و بهره وری در گلخانه می شود.
   انبارهای نگهداری مواد غذایی : میوه و سبزیجات و محصولات فاسد شدنی معمولا در مکان های سرد نگه داری می شوند ، که رطوبت کم می تواند موجب بدتر شدن این مواد شود.
   پرورش قارچ و مرغداری : سطح رطوبت در صنعت تخم گذاری به طور قابل توجهی بر روند و محصول نهایی تاثیر می گذارد. در مرحله “تخم گذاری ” ، سطح رطوبت ناکافی می تواند بر تراکم و مقاومت پوسته ، و نرخ تولد و بلوغ تاثیر گذارد.
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : cm200
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تاریخ درج : 1394/02/05
    تاریخ بروزرسانی : 1394/02/05
    تاریخ انقضا : 1394/05/05


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال