درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
  • آموزش :: سایر آموزشها
  • آموزش بازاریابی و فروش حرفه ای 6

   1-عنوان دوره: بازپروری نیروی ذهن خلاق وپرواز در آسمان نوآوری
   زمان آموزش: این دوره می¬تواند در قالب دوره¬های آموزشی 4 و 8 ساعته طراحی و اجرا گردد.
   ** این دوره قابلیت طرح به صورت سازمانی و یا فردی دارد.
   مدرس دوره: دکتر محمدرضا انصاری
   خلاصه ضرورت و اهمیت دوره:
   امروزه مسأله¬ی تغییر و تحول یكی از مسائل بسیار مهم و حیاتی است كه افراد، سازمان¬ها و جوامع درگیر آن بوده و بقا و دوام خود را وابسته به آن می دانند. هـر انسان، سازمان و جامعه¬ای خواهان بقاء و حیات مادی و معنوی خود است. حیات و بقاء با توقف و ایـسـتـا بـودن سـازگـاری ندارد و تحقق پیشرفت همه جانبه محتاج تلاش مستمر، خلاقیت فـراگـیر و نوآوری است. شعار ((یا مرگ یا نوآوری )) شعار روز کشورهای دنیا است و گسترش مدیریت نوآوری، تبیین جنبش نوآوری و ترسیم و نهادی کردن فرهنگ نوآوری در هـمـگان در راستای بقاء و حیات و پیشرفت همه جانبه است. لذا می طلبد خلاقیت، نوآوری و تغییر بـرای تـطبیق خود با محیط جهت ادامه حیات، توسعه و پیشرفت، همواره مد نظر قرار گیرد.
   مخاطبان این دوره را صاحبان کسب وکار، مدیران، کارمندان و کارگران، کارآفرینان و تمامی افرادی که در پی خلق فرصتهای جدید هستند، تشکیل می¬دهد.


   2-عنوان دوره: در دنیای تجارت جذاب و تاثیرگذار باشید
   زمان آموزش: این دوره می¬تواند در قالب دوره¬های آموزشی 8، 16، 24 و 32 ساعته طراحی و اجرا گردد.
   ** این دوره قابلیت طرح به صورت سازمانی و یا فردی دارد.
   مدرس دوره: دکتر محمدرضا انصاری
   خلاصه ضرورت و اهمیت دوره:
   انسان موجودی اجتماعی است و به جرات می¬توان گفت یکی ازمهمترین برتری انسان برسایر جانداران، تنوع وگستره وسیع ارتباطاتی است که می تواند ایجاد نماید. برقراری ارتباط اولین رکن و ضرورت یک زندگی اجتماعی سالم و پایدار می¬باشد لذا برقراری ارتباط موثر و بهبود روابط، درحصول نتایج بهتر از زندگی و همچنین سلامت روانی افراد بسیار موثر است.
   بعلاوه تحقیقات نشان می‌دهد که مدیران بین ۵۰ تا ۸۰درصد وقت خود را صرف برقراری ارتباط به روش‌های مختلف می‌کنند، زیرا برقراری ارتباط عاملی ضروری در اداره سازمان‌ها می‌باشد، بدون برقراری ارتباط موثر، مدیریت، خلاقیت، همکاری و درک نیازهای مشتریان غیرممکن یا بسیار دشوار است، همچنین بدون وجود ارتباط موثر به سختی می‌توان انتظارات افراد مافوقی را برآورده کرد که درباره شما تصمیم‌گیری می‌کنند. لذا رمز موفقیت در زندگی و تجارت، فراگیری شیوه های برقراری ارتباط موثر می¬باشد و تنها از این طریق می¬توان در دنیای تجارت جذاب و تاثیر گذار بود.
   بنابراین مخاطبان این دوره را صاحبان کسب و کار، مدیران، کارمندان و کارگران، مدرسان، و سایر افراد جامعه که به دنبال بهره¬ور کردن توانمندی¬های خود و برقراری ارتباط موثر می¬باشند، تشکیل می¬دهند.

   3-عنوان دوره: بازاریابی به سبک عقابها
   زمان آموزش: این دوره می¬تواند در قالب دوره¬های آموزشی 4، 8، 16، 24 و 32 ساعته طراحی و اجرا گردد.
   مدرس دوره: دکتر محمدرضا انصاری
   خلاصه ضرورت و اهمیت دوره:
   پارادایم رقابت در فضای کسب و کار، بر ذهن بسیاری از مدیران امروز جهان سیطره دارد. مدیران تنها راه پیروزی و موفقیت سازمان خود را در پیشی گرفتن از رقبا و گرفتن سهم بیشتر از بازار تقاضای موجود می دانند. تا زمانیكه فاصله تولید كننده و مصرف كننده كوتاه بود، تولید كننده از نیازها، خواسته¬ها، سـلایق، آداب و رسوم مصرف كننده مطلع بود و به وجــود بـازاریابی و مدیریت بازار نیـــازی احساس نمی¬شـد اما در شرایط اقتصادی كه بسیاری از شركت¬های بزرگ مرزهای ملی را برای فعــالیت-های تجاری خـود كوچك یافته¬اند، جهانی فكر می¬کنند، جهـانی تولید می¬كنند و در سطح جهانی محصولات خود را توزیع می-نمایند، بازاریابی و مدیریت بازار از اهمیت شگرفی برخوردار شده است؛ به گونه¬ای که بقا و تداوم موفقیت شرکت بطور مستقیم با عملکرد بازاریابی و مدیریت بازاریابی آن، مرتبط شده است. تغییرات شدید بازار و افزایش فاصله میان مشتری و تولید کننده، نیازمند نگاهی تیز بین و متفاوت به سبک عقاب¬هاست.
   مخاطبان این دوره را صاحبان کسب و کار، مدیران، بازاریابان و فروشندگان و حتی افرادی که در پی کارآفرینی هستند، تشکیل می¬دهند.

   4-عنوان دوره: پیش به سوی تعالی
   زمان آموزش: این دوره می¬تواند در قالب دوره¬های آموزشی 4 و 8 و 16 ساعته طراحی و اجرا گردد.
   ** این دوره قابلیت طرح به صورت سازمانی و یا فردی دارد.
   مدرس دوره: دکتر محمدرضا انصاری
   خلاصه ضرورت و اهمیت دوره:
   خوب دشمن عالی است. خوب ماندن سد راه تعالی است و این یكی از مهمترین دلایلی است كه موجب می شود، سازمان¬ها یا افراد به ندرت از خوب به عالی برسند. این مهم‌ترین مفهومی است که تلاش می¬شود در این دوره مخاطبین را متوجه آن کرد. در این دوره سعی بر آن است تا نشان دهیم چرا تعدادی از شرکت‌ها از مرحله خوب رد می‌شوند و به سطح عالی می‌رسند. ما شرکت‌هایی را می‌شناسیم که خوب هستند. شرکت‌هایی در دوره‌ای رشد فزاینده‌ای دارند و دوباره افول می‌کنند. اما شرکت‌های عالی که اتفاقا ممکن است نامشان به اندازه شرکت‌های خوب شناخته شده نباشد، همواره رشدی صعودی را تجربه می‌کنند و ارزش سهام آنها چندین برابر نرخ سهام بازار است. در این دوره با بررسی شرکت‌های سطح عالی الگوهایی برای نقش مدیران، نیروی انسانی، تمرکز بر حوزه کسب و کار و نقش تکنولوژی در موفقیت ارائه شده و شما متوجه می‌شوید که شرکت‌های سطح عالی در هرکدام از این موارد چه رویکردی داشته‌اند.
   مخاطبان این دوره را صاحبان کسب و کار، کارآفرینان، مدیران و رهبران ارشد سازمان¬ها و شرکتها تشکیل می¬دهند.


   5-عنوان دوره: استراتژی اقیانوس آبی
   زمان آموزش: این دوره می¬تواند در قالب دوره¬های آموزشی 4، 8، 16، 24 و 32 ساعته طراحی و اجرا گردد.
   مدرس دوره: دکتر محمدرضا انصاری
   خلاصه ضرورت و اهمیت دوره:
   پارادایم رقابت در فضای کسب و کار، بر ذهن بسیاری از مدیران امروز جهان سیطره دارد، مدیران تنها راه پیروزی و موفقیت سازمان خود را در پیشی گرفتن از رقبا و گرفتن سهم بیشتر از بازار تقاضای موجود می دانند. آزاد شدن ذهن مدیران از این پارادایم نیازمند دیگر گونه نگریستن به مفهوم استراتژی است.
   امروزه اندیشمندان و بزرگان عرصه مدیریت استراتژیک معتقدند که تنها راه پیروزی در رقابت توقف تلاش برای پیروزی در رقابت است و به جای ورود به رقابت خونین در اقیانوس سرخ باید وارد فضای بازار نامحدود اقیانوس‌های آبی شد و دست به خلق تقاضا زد. بازاری که در آن هنوز قواعد بازی مشخص نشده است و فرصتی برای رشد بسیار سودآور وجود دارد. در یک کلام به جای گرفتن سهم بیشتر از کیک باید به دنبال بزرگتر کردن کیک بود. در واقع استراتژی اقیانوس آبی یک رهیافت سیستماتیک برای یافتن کسب و کارهایی است که رقابت در آنها مفهومی که در بازارهای سنتی دارد را از دست می دهد. به عبارت دیگر بی معنی کردن رقابت از طریق پیدا کردن فضایی جدید برای کسب و کار. البته تا حدودی مشابه این ایده در گذشته یافتن بازارهای باریک در بازارهای سنتی بود (جایی که رقابت برای کسب سهم بازار محدود می شد)، ولی با این تفاوت که در اینجا شما مجبور به محدود کردن بازار هدف و مشتریان خود نیستید، بلکه تمرکز سازمان شما بر روی ایجاد یک نوآوری ارزش آفرین و ورود به عرصه های جدید می باشد.
   مخاطبان این دوره را صاحبان کسب و کار، کارآفرینان، مدیران و رهبران ارشد سازمان¬ها و شرکتها تشکیل می¬دهند.


   6-عنوان دوره: اصول و فنون مذاکره موثر : پرده برداری از راز موفقیت بزرگان تجارت
   زمان آموزش: این دوره می¬تواند در قالب دوره¬های آموزشی 8، 16، 24 و 32 ساعته طراحی و اجرا گردد.
   ** این دوره قابلیت طرح به صورت سازمانی و یا فردی دارد.
   مدرس دوره: دکتر محمدرضا انصاری
   خلاصه ضرورت و اهمیت دوره:
   جهان صحنه است برای هنرنمایی مذاکره کنندگان. توانابی ما برای مذاکره از زمان تولد آغاز می¬شود و به کسب تجربه در طول دوران بسظ می¬یابد. آنگاه که با والدینمان، با فرزندانمان، با همکارانمان، با مدیرمان و یا با هرکس دیگر در مورد خواسته هایمان صحبت می¬کنیم، در حال مذاکره هستیم. در عصر بازاریابی که همکنون در آن به سر می¬بریم، تنها یک راه برای کسب موفقیت و پیروزی وجود دارد و آن راه چیزی نیست جز: فراگیری مذاکره اصولی
   آنهایی در زندگی و تجارت موفقترند که مذاکره کنندگان برتری باشند. راز موفقیت بزرگان در بکارگیری شیوه مذاکره اصولی نهفته است. در این دوره ما از این راز بزرگ پرده برمی¬داریم و شما را با اصول و فنون مذاکره اصولی ئ تکنیکهای آن آشنا می-کنیم.
   مخاطبان این دوره را صاحبان کسب و کار، مدیران، کارمندان و کارگران، مدرسان، و سایر افراد جامعه که به دنبال کسب موفقیت در زندگی و تجارت هستند، تشکیل می¬دهند.
   سرفصل:
   * ضرورت و اهمیت مذاکره
   * مذاکره چیست
   * پارامترهای مذاکره
   * فرایند مذاکره
   * انواع مذاکره
   * مفاهیم مذاکره
   * رفتار مذاکراتی
   * گام های مذاکره
   * تاکتیک¬های مذاکراتی
   * مهارتهای سطح بالای مذاکره موثر
   * کارگاه
   کانال های ارتباطی:
   همراه: 00989128957520
   وایبر - واتس آپ: 00989362609120
   ایمیل: dr.ansari1985@gmail.com
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : دکتر محمدرضا انصاری
    استان : آذربایجان شرقی
    پست الکترونیک :
    تاریخ درج : 1394/02/06
    تاریخ بروزرسانی : 1394/02/07
    تاریخ انقضا : 1394/05/06
    آدرس : تبریز- کوی ولیعصر- فلکه بارنج- خ.ابن سینا- برج ارم- ط10- واحد C


     لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری
     اطمینان حاصل نمایید. نیازمندیهای تیفا، هیچگونه مسئولیتی درباره درستی اطلاعات ندارد و مسئولیت
     آن با آگهی دهنده می باشد.
   تبلیغات رایگان درج آگهی رایگان

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال