ثبت آگهی درباره ما
درج آگهی رایگان - ثبت آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - نیازمندیهای اینترنتی - آگهی لینکدار - آگهی ویژه - آگهی رایگان - تبلیغات و نیازمندیهای تیفا
 • درباره ما
 •  

  در عصر امروز تبلیغات دیگر به تبلیغات تلویزیونی و روزنامه ای محدود نمی‌شود. اکنون و در دنیای امروز شیوه های جدید برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به توسعه و افزایش کاربران اینترنتی، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی بخشی ضروری از دنیای تجارت را تشکیل می‌دهد. سایت نیازمندیهای تیفا ( TIFAA.COM ) از شهریور 93 و با مدیریت آقای بهزاد برومند فعالیت خود را با هدف ایجاد فضایی مناسب برای توسعه و معرفی کسب و کارها شروع کرد.

   

   

  نیازمندیهای تیفا بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. در صورتی که کالا و محصولی خوب یا خدماتی مفید و کارآمد در اختیار داشته باشید، می توانید با استفاده از تبلیغات اینترنتی کسب و کار خود را تبلیغ کرده و تجارت تان را توسعه دهید.

   

   

  درج تبلیغات در سایت تیفا به دو صورت اگهی رایگان و اگهی ویژه می باشد برای مشاهده قیمت اگهی های ویژه به صفحه تعرفه سایت مراجعه نمایید. جهت ثبت اگهی باید ابتدا در سایت ثبت نام نمایید و سپس وارد پنل کاربری خود شده و اقدام به ثبت اگهی نمایید. قبل از ارسال اگهی توجه داشته باشید که اگهی شما مطابق با قوانین سایت باشد.

   

   

  امید است نیازمندیهای تیفا بتواند زمینه ساز توسعه و رشد کسب و کار و تجارت شما گردد.